Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Telefonumun Hap. Su Kaçtı
Evet başlıkta da belirttiğim gibi telefonumun hap su kaçtı. şuan john cena ultraa bass ile çıkartmaya çalışıyorum :D birazcık geçiyor. başka neler yapabilirim ?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hap nedir?
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hoparlör Demek istemiştim
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
telefonu kapatın,bir havluyla kurulayın Biraz önce kullandığınız havlu üzerinde, telefonun batarya, hafıza kartı, sim kart ve bunun gibi ayrılabilecek tüm parçalarını çıkarın.
Normal bez ve havlular suyu tamamiyle içine çekmediği gibi toz da bırakır. O nedenle kurulama işlemine daha temiz olması ve suyu içine daha iyi çekmesi için pamuk ile devam etmelisiniz. Telefonun ayrılan parçalarını bir parça pamuk ile tekrar kuruladıktan sonra, kulak temizleme çöpü ile, telefonun ayrıntılı deliklerini de silmeyi deneyin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bi kavanoza pirinç doldur telefonu içine göm bir kaç gün
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bataryayı çıkar ve yarım saat bir saat kullanma kurula 20-30 cm veya daha uzaktan saç kurutucu tut çok ısınmasın ama. Sonra beş on dk sonra tak kullan bişey olmaz benimkinin üzerine ayran dökülmüştü bir bardak hemde, bozulmadı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bencede öyle yap koy pirince
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Babam denizde telefonla birlikte 2 saat yüzdü. Hemen pirince koyduk ve servise yolladık. Saat ve bildirim sorunu dışında bi kusuru olmadı. Telefonu aynı fiyatına birine sattık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Geçmiş olsun o pirinç olayı işe yarıyor biliyorum
-- İmzamı okuyup yapanlardan Allah razı olsun.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-08-2017 Saat: 19:44)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Geçmiş olsun o pirinç olayı işe yarıyor biliyorum
-- İmzamı okuyup yapanlardan Allah razı olsun.

Caminin önünde yapınca oluyor %100 denedim
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler Arkadaşlar, oldu ses çok iyi geliyor hatta eskisinden bile iyi :D
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-08-2017 Saat: 18:53)ASiPaTRoN61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bi kavanoza pirinç doldur telefonu içine göm bir kaç gün

Webtekno test etti, işe yaramadı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping