Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beni Sevenler varmı?
Hocam çoğu kişi yapmış bende yapmış durumundayım beni sevenler bi teşekkür butonuna basabilirmi az prim kasayım :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ya çok saçma bir konu olduğu için teşekkür/yorum gelmemiştir ya da seni tam olarak tanımamışlardır. Yani üzülmene gerek yok.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-08-2017 Saat: 23:24)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ya çok saçma bir konu olduğu için teşekkür/yorum gelmemiştir ya da seni tam olarak tanımamışlardır. Yani üzülmene gerek yok.

Üzülmedim hocam,sıkıntı yok.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Amaçsız bir konu aslında ya, saçma şeyler dönüyor forumda. Kişisel olarak algılama amacım kalbini kırmak değil de, böyle göstere göstere kimse sevdiğini söylemek istemez yani. Seveni sil(k)iyorlar bu devirde.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-08-2017 Saat: 01:19)#Dizz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Amaçsız bir konu aslında ya, saçma şeyler dönüyor forumda. Kişisel olarak algılama amacım kalbini kırmak değil de, böyle göstere göstere kimse sevdiğini söylemek istemez yani. Seveni sil(k)iyorlar bu devirde.

Tamam hocam zaten gerekli cevabı beratdemir hocam verdi sizin yazmanıza gerek yok.@Tardis hocam konuyu kapatırmısınız?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping