Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fenerbahçe-Ben arfayı transfer edebilecekmi?
Fenerbahçe büyük ölçüde anlaşmaya vardığı Ben Arfa'yı bu hafta İstanbul'a getirmeyi planlıyor

300720171848141496327_2.jpg

Fenerbahçe, Simon Kjaer'in Sevilla'nın yolunu tutmasıyla birlikte transferde düğmeye bastı. Ben Arfa ile anlaşma sağlayan Sarı Lacivertli ekip forvet transferinde de gaza bastı.

Fenerbahçe Simon Kjaer'i yüksek bir bonservis bedeli ile Sevilla'ya satmasıyla birlikte transfer harekatına başladı. Sarı Lacivertliler Danimarkalı yıldızın satışından gelecek parayla 3 transfer yapmaya hazırlanıyor. Bu hafta içi biri açıklanması beklenen transferlerden ikisi forvet diğeri ise orta sahaya olacak. 
Ben Arfa için Fransız ekibi Paris Saint Germain ile anlaşma sağlayan Fenerbahçe transferde mutlu sona ulaşmak üzere. Edinilen bilgiye göre Fransa'ya çıkarma yapan Sarı Lacivertli yöneticilerin, Fransız oyuncu Ben Arfa ile büyük ölçüde anlaşma sağladıkları ve bu hafta içinde İstanbul'a getirip sözleşme imzalatmaları bekleniyor. 
Forvet transferi
Fenerbahçeli yöneticiler Ben Arfa'dan sonra forvet transferi için de büyük mesai harcıyor. Öncelik olarak Arsenalli yıldız Lucas Perez'i bitirmeye çalışan Sarı Lacivertli yönetim aksi bir durum oluşması halinde önemli isimlerle de temas halinde oldukları öğrenildi.
Roman Neustadter teklif
Fenerbahçe savunmasında Kjaer'den sonra bir teklifde Roman Neustadter'e geldi. Rus oyuncuya ülkesinden 3 milyon euro'luk teklif geldiği ancak Fenerbahçe'nin oyuncuyu 5 milyon euro'ya satabileceği öğrenildi... 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Lucas Lima gelecek gibi geliyor bana.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-08-2017 Saat: 20:43)yusufkoc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Lucas Lima gelecek gibi geliyor bana.

Geldi zaten yedeklerdeydi strum graz'la oynadığımız maç.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yedeklerde olan Şili'li Isla'ydı. Lucas Lima transfer edilmedi daha.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-08-2017 Saat: 21:02)yusufkoc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yedeklerde olan Şili'li Isla'ydı. Lucas Lima transfer edilmedi daha.

Lima ile İslayı karıştırmışım ya bendeki dikkatsizli midir nedir geçende yusuf hocamın açtığı konunun açtığı konuyu açmışım şimdide bu kesin dikkatsizlik tesadüf olamaz :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping