Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kurallarda yazmayan bir nedenle üye banlamak ne kadar doğru
http://destek.10tl.net/forumdisplay.php?fid=75
Bu kısımda yazmadığı halde bir üyeyi bir sebepten ötürü banlamak ne kadar doğru. ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hangi üyeden bahsediyorsunuz ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-08-2017 Saat: 14:51)SmorqAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hangi üyeden bahsediyorsunuz ?
Lütfen laf kalabalığı yapmayın yetkililere* diyorum ki kurallarda yazmayan bir sebep(Üye yasak olduğunu bilmiyor)'ten ötürü birini banlamak ne kadar doğru ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Dediğinizi anlamadım.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-08-2017 Saat: 14:56)SmorqAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Dediğinizi anlamadım.
Ama sizin " RuhSuzz " 'un multi hesabı olduğunuzu düşünüyorum. @Edward

Konuma yorum yapma dediğim halde bunu yapmayı sürdürüyorsan ya hastasın ya da hasta ayağına yatıyorsun. Ne demeli sana şimdi ? Sözü yetkililere bırakır mısın ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kimse sebepsiz yere banlanmaz elbet banlama sebebi vardır.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

PGM
Teşekkür verenler:
Korkma sana zarar vermez veya ısırmaz , Hangi üyeden bahsediyorsunuz ?
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
Sen bana burda hasta diyemezsin, deme hakkına sahip değilsin.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Foruma kayıt olalı 13 gün olmuş,doğru düzgün konunuz yok,neden ban yiyen üyelere sardınız?,ayrıca diğer üyelerimize hasta demeye yetkiniz yok.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-08-2017 Saat: 15:15)SnowyNight Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Foruma kayıt olalı 13 gün olmuş,doğru düzgün konunuz yok,neden ban yiyen üyelere sardınız?,ayrıca diğer üyelerimize hasta demeye yetkiniz yok.

Bazı çocuklar annelerin tabiriyle ‘dur’dan ‘sus’tan anlamaz. “O çekmeceyi açma.” dediğinizde çekmece gözünde sanki bir hazineye dönüşür ve ‘koş, aç’ demişsiniz gibi hareket eder. Bunun sebebi size inat değil, beyninin yaşına uygun çalışması.Bu arkadasta aynı hareketi yaptı demek ki yaşına uygun çalışıyor beyni..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-08-2017 Saat: 15:27)Radison Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-08-2017 Saat: 15:15)SnowyNight Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Foruma kayıt olalı 13 gün olmuş,doğru düzgün konunuz yok,neden ban yiyen üyelere sardınız?,ayrıca diğer üyelerimize hasta demeye yetkiniz yok.

Bazı çocuklar annelerin tabiriyle ‘dur’dan ‘sus’tan anlamaz. “O çekmeceyi açma.” dediğinizde çekmece gözünde sanki bir hazineye dönüşür ve ‘koş, aç’ demişsiniz gibi hareket eder. Bunun sebebi size inat değil, beyninin yaşına uygun çalışması.Bu arkadasta aynı hareketi yaptı demek ki yaşına uygun çalışıyor beyni..

Bu arkadaşın forumda kargaşa çıkarmak için geldiği belli .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
Sana ne? İstediği sebepten banlar adam. Sana ne?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-08-2017 Saat: 15:31)Orion Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sana ne? İstediği sebepten banlar adam. Sana ne?

Teker teker gönderiyor Allah.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Derdin ne senin banlanan üyeler seni niye ilglendiriyo bu kadar?
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

PGM
Teşekkür verenler:
(02-08-2017 Saat: 15:34)Radison Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-08-2017 Saat: 15:31)Orion Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sana ne? İstediği sebepten banlar adam. Sana ne?

Allah göndermedi ben geldim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-08-2017 Saat: 15:30)LogiTeCh Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Sende yaşına uygun hareket ediyorsun.76 darbeymis.. komik olmaya çalışırken .. olmak..
Şu yorum trolse komik değilse daha komik küçük bir soruyu tartışmaya çevirdiniz

(02-08-2017 Saat: 15:35)Orion Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Alemlerin yaratıcısını bile aletlerinize oyun ettiniz..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@Radison
hadi ben yetkiliyim. Söyle derdini? Hangi kural orada yazmıyor da sen o sebepten ban yedin? Açıkla.

Öncelikle konuyu doğru yere açmasını öğren. Şikayet/Öneri/Bildiri konusu açıyorsun DİĞER bölümüne.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-08-2017 Saat: 15:38)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Radison
hadi ben yetkiliyim. Söyle derdini? Hangi kural orada yazmıyor da sen o sebepten ban yedin? Açıkla.

Öncelikle konuyu doğru yere açmasını öğren. Şikayet/Öneri/Bildiri konusu açıyorsun DİĞER bölümüne.

Durust olacağım Çalıntı tasarımın süresiz ban sebebi olacağı yazmıyor orda..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-08-2017 Saat: 15:35)Radison Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-08-2017 Saat: 15:30)LogiTeCh Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Sende yaşına uygun hareket ediyorsun.76 darbeymis.. komik olmaya çalışırken .. olmak..
Şu yorum trolse komik değilse daha komik küçük bir soruyu tartışmaya çevirdiniz

(02-08-2017 Saat: 15:35)Orion Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Alemlerin yaratıcısını bile aletlerinize oyun ettiniz..

Ne aleti? Alete oyun etmek? O ne? Yazarken kafası karışan çocuk yazık.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
velkamtu leojely
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping