Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kutlu olsun Trabzon
Türk futbolunda İstanbul hegemonyasını yıkan Trabzonspor, bugün 50. yılını kutluyor. Gün içerisinde şehirde pek çok etkinlik düzenleyecek olan Bordo-Mavililer, 21.45’teki Alaves maçıyla taraftarıyla buluşacak. - Trabzonspor
Anadolu’dan çıkan ilk şampiyon bugün 50 yaşında... İdmanocağı, İdmangücü, Karadenizgücü ve Martıspor’un birleşmesi ile 2 Ağustos 1967’de kurulan Trabzonspor Kulübü, yeni yaşını birçok farklı organizasyonla kutlayacak. İlk olarak bugün saat 10.00’da Atatürk Alanı’nda çelenk merasimi ve ardından Sülüklü Mezarlığı’nda anma töreni gerçekleştirecek.

Saat 20.00’de Şenol Güneş Stadyumu’nda başlayacak kutlama programında ise konser, halk oyunu gösterileri, havai fişek ve ışık şovu ile birlikte taraftarlara özel sürprizlerin yer alacağı etkinlikler düzenlenecek.

Biletlere ilgi yoğun 

Trabzonspor, 50. yıl kutlamaları kapsamında gerçekleştirilecek programının ardından saat 21.45’te İspanya La Liga ekiplerinden Alaves ile dostluk maçı oynayarak kendi evinde bu sezon ilk kez taraftarı önüne çıkacak. Maçın ardından stadyumun arka tarafında denizden gelen gemilerin de katılımıyla sahilde büyük bir meşale gösterisi gerçekleştirilecek.

Trabzonsporlu taraftarlar, Şenol Güneş Kompleksi’nde gerçekleştirilecek organizasyona büyük ilgi gösteriyor. Alaves ile oynanacak hazırlık maçı için satışa sunulan biletlere yoğun ilgi gösterilirken gişeler önünde uzun kuyruklar oluştu.

Kaynak: http://m.fanatik.com.tr/2017/08/01/kutlu-olsun-trabzon-1310647
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende oradayım :)
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İşlerim dolayısıyla gidemiyorum :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gerek yok helper hocam ben sizin icin mac bittikden sonra paylasirim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-08-2017 Saat: 14:21)surx. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gerek yok helper hocam ben sizin icin mac bittikden sonra paylasirim.

İzlemesini biliyorum ordaki atmosferi daha nerde göreceğim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hm oyle diyorsaniz bilemem.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform