Girici Web Proxy: Ücretsiz Open Source Web Proxy Yazılımı

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En Sevdiğiniz Ünlü Kim?
Saçma bir konu için diğer destek konularını istatistiklerden düşürmeye yol açıyor bu. Zaten birazdan banlanır uzatmanın ne anlamı var ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konu amacından bayağı sapmış arkadaşa gerekli işlemler yapılacaktır emin olun.Zaten yaptığı yorumlardan +15 yaş kitlesini geçtiğini sanmıyorum. Konu kilit.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sen (Ruhsuz) başvuruna RET yazıldı diye ortalığı velveleye veren 17 yaşındaki çocuktun değil mi? Hani her gün beni banlayın diye beni etiketleyip duran. Sana daha güzel bir çözüm bulacağım. Aslında senin için engelli rütbesi oluşturup sadece sana ait bir bölümde oynamana izin bile verebilirdim de..

Sana farklı bir şeyler denedim. Etkili olursa ne güzel. Olmazsa banlarız, olur biter..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(01-08-2017 Saat: 12:12)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sen (Ruhsuz) başvuruna RET yazıldı diye ortalığı velveleye veren 17 yaşındaki çocuktun değil mi? Hani her gün beni banlayın diye beni etiketleyip duran. Sana daha güzel bir çözüm bulacağım. Aslında senin için engelli rütbesi oluşturup sadece sana ait bir bölümde oynamana izin bile verebilirdim de..

Sana farklı bir şeyler denedim. Etkili olursa ne güzel. Olmazsa banlarız, olur biter..

Hocam konu kilitli özür dileyerek yorum yazıyorum ancak ufacıkta olsa bir bilgi verirmisiniz hediyesi hakkında ? :)
@Edward
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 4 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping