Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum da kadın resimleri hkk
Şu kadın resimleri konuları gerçekten amaçtan fırladı gitti +18 bile girdi . Yasaklanmalı .

@Edward , @TaaRRuz
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
Takan yok
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
PGM
Teşekkür verenler:
Destek forumunda + 18 içerikler paylaşıyorlar. Kafaları çok güzel :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Doğru söylüyorsun,yasaklanmalı bu neya benım gıbı bazı arkadaşlar var küçük ya onlar nolacak hiç bir düşündünüzmü +18 içerikli konu açanlar?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(31-07-2017 Saat: 23:32)baransahinkaya Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Doğru söylüyorsun,yasaklanmalı bu neya benım gıbı bazı arkadaşlar var küçük ya onlar nolacak hiç bir düşündünüzmü +18 içerikli konu açanlar?

18 yaşina hazirlikli girersin fena mi ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Rütbelilerin paylaşması tuhaf :D
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sitede çoğu rütbe alt rütbe. Yönetimin uygun gördükleri terfi edilmeli. Üst yönetim meşgulse ekip havuzunu genişletmeliler.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
1 -2 Kişi terfi edilmeli ve yerine kişi alınmalı diye düşünüyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yakında +18 videoda paylaşacağız sıkıntı yok.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

PGM
Teşekkür verenler:
HD Ban videosunuda sana özel paylaşıcağız, eğer birdaha +18 konu açarsan.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Forumdaki tek sorunun bu resimler olduğunu düşünmüyorum. Bu resimler de sorun tabii ama daha önemli meseleler de var.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(01-08-2017 Saat: 00:55)SmorqAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: HD Ban videosunuda sana özel paylaşıcağız, eğer birdaha +18 konu açarsan.

+18 içerik paylaşımı yasaktır.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

PGM
Teşekkür verenler:
(01-08-2017 Saat: 01:09)RuhSuZZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(01-08-2017 Saat: 00:55)SmorqAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: HD Ban videosunuda sana özel paylaşıcağız, eğer birdaha +18 konu açarsan.

@Ainsworth güzelce el atsana şuna bir :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(01-08-2017 Saat: 01:17)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(01-08-2017 Saat: 01:09)RuhSuZZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

@Ainsworth güzelce el atsana şuna bir :)

Trollüyor ya sakin olun :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

PGM
Teşekkür verenler:
(01-08-2017 Saat: 01:27)RuhSuZZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: +18 içerik paylaşımı yasaktır.

Metin 2 kafa yaptı sanırsam  :D
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(01-08-2017 Saat: 01:28)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(01-08-2017 Saat: 01:27)RuhSuZZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: +18 içerik paylaşımı yasaktır.

Metin 2 kafa yaptı sanırsam  :D

Yoo tuborg kullanıyorum. Herkese tavsiye ederim qwewq

PGM
Teşekkür verenler:
Ulan adam sınırsız ban yemek için her şeyi yapıyor takan yok knklar denilen 5 yaşındaki çocuk destege adım atar atmaz ban yiyor. Forum iyice çöküşte. Destek forumluktan zaten çıkmıştı şimdi erotik konsepte geçti. Helal olsun diyorum bu hale getirenlere....
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
PGM
Teşekkür verenler:
(01-08-2017 Saat: 00:07)Thetis Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(31-07-2017 Saat: 23:32)baransahinkaya Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Doğru söylüyorsun,yasaklanmalı bu neya benım gıbı bazı arkadaşlar var küçük ya onlar nolacak hiç bir düşündünüzmü +18 içerikli konu açanlar?

18 yaşina hazirlikli girersin fena mi ?
:D
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaş zaten gerekli uyarı puanını aldı konuyu daha fazla uzatmayın konudaki +18 içeren mesajlar düzenlendi konu kilit.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping