Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yardım
Arkdaşlar Kapalı Olan Bi Foruma Adminler Nasıl Konu Açar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
belki Dream41 Hocam ile Tardis hocam bide ripy yada beratdemir bilebilir.Onlara özelden iletebilirdin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-07-2017 Saat: 12:32)baransahinkaya Nickli Kullanıcıdan Alıntı: belki Dream41 Hocam ile Tardis hocam bide ripy yada beratdemir bilebilir.Onlara özelden iletebilirdin.

Kardeş Berat MyBB İle Oraşmıyo
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kapalı olan bir forumda admin isen giriş yap kategorilerden istediğin bölümde konu aç .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-07-2017 Saat: 12:41)#qUaLiTy // Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(31-07-2017 Saat: 12:32)baransahinkaya Nickli Kullanıcıdan Alıntı: belki Dream41 Hocam ile Tardis hocam bide ripy yada beratdemir bilebilir.Onlara özelden iletebilirdin.

Kardeş Berat MyBB İle Oraşmıyo

Hm,hocam ozaman 3 kişiye ömden atabilirdiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-07-2017 Saat: 12:43)LogiTeCh Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kapalı olan bir forumda admin isen giriş yap kategorilerden istediğin bölümde konu aç .

Hocam Nasıl Yani Anlayamadım Konu Aç İşareti Yok @LogiTeCh
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Öncelikle site adresin nedir ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kapalı kategoriden bahsediyorsan, konu açma butonu bulunur zaten. Sistem kapalı ise açamazsınız.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-07-2017 Saat: 12:49)SmorqAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle site adresin nedir ?
Kod:
http://fullbilgi.10tl.net/index.php

(31-07-2017 Saat: 12:49)yusufkoc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kapalı kategoriden bahsediyorsan, konu açma butonu bulunur zaten. Sistem kapalı ise açamazsınız.
@yusufkoc hocam kapalı kategoriden bahsediyorum yok konu aç tuşu adminlere özel @Dream41
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sitede ana yönetici siz misiniz? Yani kullanıcı numaranız 1 mi acaba? Gruplardan ikinci admin yetkisine konu açma yetkisi verilmemiş olabilir.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Değilim Ama
Kod:
frmbilgi.ga
2. Ana Yöneticiyim Ama Genede Açamıyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Peki Gruplar sekmesinden bulunduğunuz grubun yetkilerinde Admin, Süper Moderatör ve Moderatör seçenekleri aktif mi?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kapalı olan bir kategoriye konu açamassın yönetici olsan dahil.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-07-2017 Saat: 13:27)yusufkoc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Peki Gruplar sekmesinden bulunduğunuz grubun yetkilerinde Admin, Süper Moderatör ve Moderatör seçenekleri aktif mi?

aktif
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konulara Başlık Koyma Hakkında
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

eXpertBoss -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping