Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alan Walker Kimdir ? Nedir ? Ne işe yarar ?
Dinleyebileceğiniz yerler
+YouTube
+Spotify

Alan Olav Walker, ya da bilinen ismiyle Alan Walker Northampton, İngiltere doğumlu Britanyalı-Norveçli müzik yapımcısı. Elektronik dans müziği olan "Faded"'in kaydını yaptı ve şarkısını NoCopyrightSounds'da "Fade" olarak yayınlandı.

Kaynak : Vikipedi
Düzenlemeler  : Murat#Baykam
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eklediğin tek şey

+YouTube
+Spotify
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-07-2017 Saat: 12:42)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eklediğin tek şey

+YouTube
+Spotify

Düzenleme derken yanlış anladınız renk falan ekliyorum ondan öyle yazdım .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Biraz daha detaylı birşey beklerdim. Bu yazdığın google'a Alan Walker yazınca çıkıyor zaten. Renk değiştirmek yormuş olmalı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alan Walker 2014 yılında NoCopyrightSound şirketiyle yaptığı anlaşma ile Fade müziğini yayınlamıştır/yayınlatmıştır. Ardından ilk şarkısı olan Faded'i piyasaya sürmüştür. Bu zamana kadar /bence/ NCS'nin elinden çıkmış en başarılı müzisyendir. Faded şarkısının başarısının ardından (ki şuan 1.2 milyar dinlenmesi mevcut) Sing Me To Sleep şarkısını piyasaya sürmüştür. Bu şarkı ne yazık ki Faded kadar başarı elde edememiştir.

İki şarkının da solisti Iselin Solheim'dir.

Üçüncü şarkısı Alone'dur. Bu şarkıda Ulriken643 işletmesi/hastahanesi (her neyse) yardımcı olmuştur. Alan Walker bu şarkısından sonra yavaş yavaş Faded ruhunu kaybetmiştir.

Son şarkısı ise Tired'dır. Bu şarkının öncesinde Alan Walker (yanılmıyorsam) Sony ile anlaşmıştır. Şarkıda birazcık bile olsa cinsellik vardır (son sahneleri).

4 şarkını da ortak bir hikayesi olması lazım. Yani 1. şarkıda bir kayboluş, ikinci şarkıda arayış, üçüncü şarkıda yalnızlık ve 4. şarkıda yorgunluk bir fikrin ama temasından esinlenilmiş. O konuda pek fikrim yok. İngilizce olarak Faded ya da Tired şarkısının altında yorum bölümünde yer alıyordu.

Alan Walker'ın bu şarkıları dışında coverladığı çok güzel şarkılar vardır. Örneğin Coldplay'in Hymn For The Weekend ya da Julia Michales'in Issues şarkısı gibi. Aynı zamanda 3. şarkısı Alone'da geçen bir portal sitesi mevcuttur. w4lk3r.com olarak. Oraya katılarak Walker olabilirsiniz :)

Yanlış hatırlamıyorsam Yaz Etkinlikleri kapsamında Yunanistan'a kadar geliyordu. Türkiye'ye gelse kesinlikle konserine gideceğim 2 isimden biri(diğeri Doctor Who'nun müziklerini yapan Murray Gold)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping