Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elinizi Kıpırdatmadan Ayda 300TL Kazanın
1. Site : StartMiner.com
Referanslı kayıt ol; https://www.startminer.com/964399
2. Site : btcprominer.com
Referanslı kayıt ol; https://btcprominer.life/449319
3. Site : BitMiner.io
Referanslı kayıt ol : https://bitminer.io/2442573

Referanslı linklerden kayıt olup küçük bir bonus alabilirsiniz. Ayrıca bana destek olmuş olursunuz. Bol kazançlar dilerim.

Yeni site bulursam güncellerim konuyu.

Detaylı bilgi;
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
sen kazandın mı oturduğun yerden 3bin tele ?
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-07-2017 Saat: 01:30)Falcon Nickli Kullanıcıdan Alıntı: sen kazandın mı oturduğun yerden 3bin tele ?

Deniyorum. Youtube yorumlarından gördüğüm kadarıyla azda olsa çekim yapan var. Diğerleri sitelerin Türkçe olmamasından yakınanlar :)

Ayrıca dolandırılma gibide bir durum mümkün değil. Bir bilgi vermiyoruz birşey yapmıyoruz. Sadece cüzdan kodu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yalan, yalan, yalan.
O bitminer denen sahtekarlara 4 kere withdraw yaptım hepsinde de dediler bu hesapa başka ipden girişler falan yapılmış diyip saçmaladılar.
Bitminer, startminer vs. hepsi dolandırıcı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-07-2017 Saat: 01:36)Jinpachi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yalan, yalan, yalan.
O bitminer denen sahtekarlara 4 kere withdraw yaptım hepsinde de dediler bu hesapa başka ipden girişler falan yapılmış diyip saçmaladılar.

Ben yine deneyeceğim şansımı. Nasılsa uğraşmıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-07-2017 Saat: 01:36)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23-07-2017 Saat: 01:36)Jinpachi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yalan, yalan, yalan.

Ben yine deneyeceğim şansımı. Nasılsa uğraşmıyorum.

Aynen de boşa yani :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
El kıpırdatmamak daha zor. Şaka bi yana bunları yapmak yerine yazkazan da makaleler yazabilirsin. Hem birşeyler katar hemde 1,25 makale başı fena değil. Bu rakam 2.50 de olabilir. Ama makale yazıkça 3 seviye olaraktan kazandığınız para oranı makale başına artıyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
YazKazan editörleri makalemi 1hafta bekletip iptal ettiler. Dahada yazmadım zaten 1.25 çok az para 200 olunca çekebiliyorsunuz. @Helper
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-07-2017 Saat: 11:14)ASiPaTRoN61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: YazKazan editörleri makalemi 1hafta bekletip iptal ettiler. Dahada yazmadım zaten 1.25 çok az para 200 olunca çekebiliyorsunuz. @Helper

Benim maks 1 saat sürüyordu bakmaları
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-07-2017 Saat: 11:14)ASiPaTRoN61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: YazKazan editörleri makalemi 1hafta bekletip iptal ettiler. Dahada yazmadım zaten 1.25 çok az para 200 olunca çekebiliyorsunuz. @Helper

de'yi birleşik yazdığın için olabilir mi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping