Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Geleceği Unutma, Damızlık Kızın Öyküsünü...

Videoyu izledikten sonra BluTV'ye kayıt olup tüm bölümlerini izledim. Gerçekten çok güzel ve güzel olduğu kadar sinir bozucu. Video'daki diziden alıntılar bana bir ülkeyi hatırlattı...

"Artık gerçeklerin farkına vardım. Öncesinde uyuyordum. Her şey de bu yüzden oldu zaten. Meclis binasında katliam yaptıklarında hiçbirimiz uyanmadık. Suçu teröristlere attıklarında, anayasayı askıya aldıklarında... O zamanlarda da uyanmadık. Geçici olacağını söylemişlerdi. Zaten hiçbir şey bir anda değişmez. İçinde olduğun kazan yavaş yavaş ısınırken farkında olmadan haşlanarak ölürsün."
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Atakan blutv hesabını ödünç verde Arrow izleyelim :P
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-07-2017 Saat: 21:51)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Atakan blutv hesabını ödünç verde Arrow izleyelim :P

Satın almadım 7 günlük denemeyi kullanıyorum şu an, malum sitelerde Arrow var ayrıca :)
atakaj

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-07-2017 Saat: 21:57)Ainsworth Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(18-07-2017 Saat: 21:51)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Atakan blutv hesabını ödünç verde Arrow izleyelim :P

Satın almadım 7 günlük denemeyi kullanıyorum şu an, malum sitelerde Arrow var ayrıca :)

Ücret vermeden deneme açılmıyor diye biliyorum? Dur açılıyorsa açayım izleyeyim bari
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-07-2017 Saat: 22:19)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(18-07-2017 Saat: 21:57)Ainsworth Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Ücret vermeden deneme açılmıyor diye biliyorum? Dur açılıyorsa açayım izleyeyim bari

1 lira çekip geri ödüyorlar.
atakaj

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu blutv puhutv falan ücretlimi?
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-07-2017 Saat: 23:31)RebelBoss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu blutv puhutv falan ücretlimi?

BluTV ücretli, Puhutv ücretsiz.
atakaj

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Diziyi paylaşmamın üzerinden 2 ay geçmiş, an itibarı ile söz konusu dizi Emmy Drama Ödüllerini süpürdü. Çoğu popüler dizinin eli boş dönerken bu dizi, underrated kalmasına rağmen hak ettiği değeri gördü. Toplamda 13 ödülden 10'unu aldı. Aldığı ödüllerden bazıları için;

En İyi Drama Dizisi Ödülü - The Handmaid's Tale
Bir Drama Dizisinde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülü - Ann Dowd (The Handmaid's Tale)
Bir Drama Dizisinde En İyi Kadın Başrol Oyuncusu Ödülü - Elisabeth Moss (The Handmaid's Tale)
Bir Drama Dizisinde En İyi Senaryo Ödülü - Bruce Miller (The Handmaid's Tale)
atakaj

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping