Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prostats HKK
VMrNMj.pngArkadaşlar prostatsı bu resimdeki gibi editlemek istiyorum kodu ne acaba siz bilirmisiniz

@kraljmehmet @Tuğrul hocam kodu ne biliomusunuz

@kraljmehmet hocam ve @Tuğrul Hocam kod ne biliomusunuz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Zaten bildiğimiz prostats değil mi bu? Bi değişiklik görmedim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-07-2017 Saat: 16:17)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Zaten bildiğimiz prostats değil mi bu? Bi değişiklik görmedim.
Demo veriyim aynisi degil 
Kod:
Weblost.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kodlarda değişiklik yapılmış.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Css kodlarla olacağını sanmıyorum. Prostatsın ilerki versiyonları olabilir. Dolayısıyla 10tlde olmaz (pluginin güncellenmesi gerek) Pek bilgim yok bu konuda malesef iyi sıkmış olabilirim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@kraljmehmet hocam sizde var kod atarmisiniz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Edward hocamın yardımcı olacağını düşünüyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
prostats genel şablonlarıyla oynamışlar tabi bir kaç ayar yapmışlar ona göre.şablonlarda genel şablonlar prostats şablonları var oradakiler değişiklik yapıp yapabilirsiniz.iki ayarı aktifleştir yüksek ihtimal bir son konular iki son yorumlar.Ama saçma yorum yapanın sadece ismi görülüyor :D Yorum linki olsa daha mantıklı olurdu.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@kraljmehmet hocam kodu atarmisiniz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-07-2017 Saat: 17:52)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: prostats genel şablonlarıyla oynamışlar tabi bir kaç ayar yapmışlar ona göre.şablonlarda genel şablonlar prostats şablonları var oradakiler değişiklik yapıp yapabilirsiniz.iki ayarı aktifleştir yüksek ihtimal bir son konular iki son yorumlar.Ama saçma yorum yapanın sadece ismi görülüyor :D Yorum linki olsa daha mantıklı olurdu.

forum.10tl.net//showthread.php?tid=koduid9999&action=lastpost

ile son yoruma link verilebiliyor.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping