Girici Web Proxy: Ücretsiz Open Source Web Proxy Yazılımı

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkadasşlar gidiyorum sevinin kanklar diyenler..
Arkadaşlar ben gitmeye karar verdim.cünkü.Bazı,Arkadaşlarınız,Kafayı
kanklar ile bozmuş olabilir ana gitmeden kodlama bilgim var alta yazın kendime özel tema istiyorum diye ücretsiz size özel tema yapacağım yarın gelir bilgileri alır size yapmaya başlayabilirim yapmanız gereken çok kolay tene istek
Tema,İsmi:
Tema hangi versiyon:18x16
Teman hangirenk olsun:
teman buttonlumu duzmı olsun
alta belirtin yarın yapacağım
tema ucrerlimi :Hayır ücretsiz...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Buttonlu mu düz mü
Hangi versiyon
Tema ismi de var oh
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaş bak bak kardeşim telefonuma vurus bulastı hak verdim sana ama telefonumu kurtardım vurusten kardeşim bana yaparmıssın bana özel tema themes ismi dragon tema beyaz olsun gitmene uzuldum.. Lütfen gitme
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaş bak bak kardeşim telefonuma vurus bulastı hak verdim sana ama telefonumu kurtardım vurusten kardeşim bana yaparmıssın bana özel tema themes ismi dragon tema beyaz olsun gitmene uzuldum.. Lütfen gitme
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bana yaparmışın .ayrıca senin kanklar olduna inanmıyorum kanklar kotu kullanır Türkçeyi
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Fake var konuda üye olur olmaz bu konuya mesaj atıyorlar. Artık yönetim ne zaman anlayacak? Bu kadar vurdum duymazlar mı bunlar?
PGM
Teşekkür verenler:
(03-07-2017 Saat: 02:12)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Fake var konuda üye olur olmaz bu konuya mesaj atıyorlar. Artık yönetim ne zaman anlayacak? Bu kadar vurdum duymazlar mı bunlar?

@Ripbyrustavi02 sıkıntı mı var?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bence tek sıkıntı kullanıcı adı değiştirme talebimin hala kale alınmaması.Mesaj gönderdiğim halde*
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(03-07-2017 Saat: 02:20)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence tek sıkıntı kullanıcı adı değiştirme talebimin hala kale alınmaması.Mesaj gönderdiğim halde*

Tekrar göndermekten sizi alıkoyan nedir? Gönder gelsin. @leojely
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@Edward Gerek yok kolay gelsin..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Teklif var ısrar yok. Sana da.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(03-07-2017 Saat: 02:16)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(03-07-2017 Saat: 02:12)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Fake var konuda üye olur olmaz bu konuya mesaj atıyorlar. Artık yönetim ne zaman anlayacak? Bu kadar vurdum duymazlar mı bunlar?

@Ripbyrustavi02 sıkıntı mı var?

@Edward

Sonunda yasaklandı çok sorunluydu
PGM
Teşekkür verenler:
Yasak geldi, sıkıntı biti..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konu kilitlenmemiş ya :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Edward adminim kilitlememiş diye ben de kilitlememiştim.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping