Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uyarı,Dikkat
Smile 
PHP Kod:
Uyarı ⚠ lütfen telefon ile destek.10tl.net girmemenizdirPeki girdim nolur derseniz vürüs telefonunuzu cokertir lutfen girmeyin uyari.. 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bak kardeşim, bir tane konun varken neden ikinci bir konuya gerek duyuyorsun. Yetkili arkadaşlar konuyu kilit ve çöp yapar mısınız?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-07-2017 Saat: 23:03)konu kapali. Yusuf K. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bak kardeşim, bir tane konun varken neden ikinci bir konuya gerek duyuyorsun. Yetkili arkadaşlar konuyu kilit ve çöp yapar mısınız?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-07-2017 Saat: 23:03)konu kapali.ve cok tehlikeli bilmeden cevap yazma Yusuf K. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bak kardeşim, bir tane konun varken neden ikinci bir konuya gerek duyuyorsun. Yetkili arkadaşlar konuyu kilit ve çöp yapar mısınız?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kanklar olduğu belli işte neden uzatıyorsunuz?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu konu üzerinde tartışmayın. Tekrar tartışma çıkar ise. Tartışmada rölü olan herkesin ceza alması için elimden geleni ortaya koyacağım.

Admin ilgilenir umarım sorunla.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-07-2017 Saat: 23:41)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kanklar olduğu belli işte neden uzatıyorsunuz?

Deme öyle. Ön yargı kötü bir şeydir. Ama inşaallah değildir diyorum.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Öl tehlikeden o zaman kardeşim, ben girerken virüs yokta sen girince mi virüs bulaşıyor? Konun kapalı ise demek ki yetkililer tartışmayı kaldırmak istiyor ama sen bu kararı dinlemiyorsun.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Telefonla alakası yok, yandex browser kullanıyorum ordada hata veriyor. Yandexin güvenlik sistemiyle alakalı bir şey. Bizim yapabileceğimiz pek bir şey yok.
computer science
"la vittoria sara nostra"
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-07-2017 Saat: 23:51)canuzuner Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Telefonla alakası yok, yandex browser kullanıyorum ordada hata veriyor. Yandexin güvenlik sistemiyle alakalı bir şey. Bizim yapabileceğimiz pek bir şey yok.

yandex alakalı degil bence Google Chrome girmiyor
mobilden hiçbir 10tl.net sitelerine girilimiyor
Şuan girmek için pcye geçdim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-07-2017 Saat: 23:59)Rankings Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-07-2017 Saat: 23:51)canuzuner Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Telefonla alakası yok, yandex browser kullanıyorum ordada hata veriyor. Yandexin güvenlik sistemiyle alakalı bir şey. Bizim yapabileceğimiz pek bir şey yok.

yandex alakalı degil bence Google Chrome girmiyor
mobilden hiçbir 10tl.net sitelerine girilimiyor
Şuan girmek için pcye geçdim

ne demek girmiyor, tıkır tıkır giriyor.
computer science
"la vittoria sara nostra"
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadas kanklar filan degillim hadinizi asmayin. konu kasmayin.....
(02-07-2017 Saat: 23:41)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kanklar olduğu belli işte neden uzatıyorsunuz?

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-07-2017 Saat: 23:47)Yusuf K. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Öl tehlikeden o zaman kardeşim, ben girerken virüs yokta sen girince mi virüs bulaşıyor? Konun kapalı ise demek ki yetkililer tartışmayı kaldırmak istiyor ama sen bu kardinlemiyorsun. Dostum benim ozel kodladığım yazilim var ve kodladigim yazilim sayesinde kullandigim yandex taraması sonucunda hata Verdi ve telefonla girmemenizdir ve kanklar diyenler sizin kanklar olmadini ne malum ayrıca...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-07-2017 Saat: 23:51)canuzuner Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Telefonla alakası yok, yandex browser kullanıyorum ordada hata veriyor. Yandexin güvenlik sistemiyle alakalı bir şey. Bizim yapabileceğimiz pek bir şey yok. Acıkca soyluyorum her kodu mybb geciriyorsunuz dikkat et bu site güvenli değil dedi gormedinmı boş konu yapma..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İyi sizi hatanız ile uyardım sonunda hakaretler ile karşılandım ben forumu bırakıyorum naparsanız yapın size iylik olsun diye yapmıştım ama kanklar diyenler utanabilirler her gelen kullanıcaya böyle yapılmaz. Dı kanklar manklardiyip durdunuz gurur duyun iyi gunler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Chrome'dan tıkır tıkır giriyor. ?
Ay inanmıyorum,destek.10tl.net admini şifrelerimizi çalcak ay
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Daha hiç bir şey'e ulaşmadan 2-3 konunuzda destek.10tl.net adresini kötüleme çabanız var.Destek adminimizin işi var onunda özel hayatı var bizler gibi,ilgilenecektir. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping