Anket Başlığı: katılıyor musun
doğru
50.00%
3 50.00%
yanlış
50.00%
3 50.00%
Katılımcı sayısı: 6 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Yardim Talebi] kodlarınız 10tl.net destek zararlı..
(02-07-2017 Saat: 21:11)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba kanklar zeka yaşın yetmediği için senin özelleştirdiğin Türkçe'den konuşacağım.
Mutiyi brak bn yetmedmi karman.
Arkadaş söz konusu tavırların beni rahatsız etti rahatsız ediyor lütfen yapma hatayı bildirmesem kaç kişinin telefon ? vürüs girecekti
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-07-2017 Saat: 21:27)karamantürk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: teşekkür ederim diyeceğinize hakaret ediyorsunuz bana biraz saygı.

Hocam kim hakaret etti ? Siz hakaret etmiş olmayasınız ?
Siteye telefon ile girilmemesi gerekmektedir yazım hatası berat.. Sana yazık.. salakmısın....benim adım karaman körmüsün "
- Şuradan bir uyarı rica edeyim. 
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@admin @TaaRRuz @Edward gerekli olduğu için etiketliyorum.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İP taraması temiz çıktığı için banlamak yanlış olur.Somut bir kanıt olmadan arkadaşın konuşmasını multi olduğuna bağlayamayız.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-07-2017 Saat: 21:38)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İP taraması temiz çıktığı için banlamak yanlış olur.Somut bir kanıt olmadan arkadaşın konuşmasını multi olduğuna bağlayamayız.

Saygısızlıktan uyarı alabilir diye düşünüyorum. Birine salaksın diyor ve uyarı yemiyor.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Metehan durmuş ceza verilmeli...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-07-2017 Saat: 21:48)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-07-2017 Saat: 21:38)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İP taraması temiz çıktığı için banlamak yanlış olur.Somut bir kanıt olmadan arkadaşın konuşmasını multi olduğuna bağlayamayız.

Saygısızlıktan uyarı alabilir diye düşünüyorum. Birine salaksın diyor ve uyarı yemiyor.

Arkadaş foruma yeni gelmiş. Biraz sakin olsak forumca? Ona hoşgeldin demek yerine bi anda tüm forum kanklar diye saldırıya geçmiş.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-07-2017 Saat: 21:00)karamantürk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Siteye telefon ile girilmemesi gerekmektedir yazım hatası berat.. Sana yazık.. ....benim adım karaman körmüsün...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-07-2017 Saat: 21:49)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Arkadaş foruma yeni gelmiş. Biraz sakin olsak forumca? Ona hoşgeldin demek yerine bi anda tüm forum kanklar diye saldırıya geçmiş.
Ben bu kadar görgüsüz insanlarla yan yana olmak istemiyorum. Ya adama argo kelime bile kullanmıyoruz dediklerine bak. Bir şeyler yapılmazsa daha kötüye gidecek forum.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-07-2017 Saat: 21:53)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-07-2017 Saat: 21:49)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Ben bu kadar görgüsüz insanlarla yan yana olmak istemiyorum. Ya adama argo kelime bile kullanmıyoruz dediklerine bak. Bir şeyler yapılmazsa daha kötüye gidecek forum.
Kusura bakma berat ama bende yeni gittiğim bir sitede ilk açtığım konuda böyle bir tepki alsaydım salakmısın yerine çok daha ağır söylemlerde bulunabilirdim. Burada arkadaşın herhangi bir suçu yok. Eğer uzatılırsa konu kilitleyeceğim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Peki. Hadi eyvallah o halde.
- Ya bak ya. Metehan Durmuş ceza verilmeli diyor. Allah'ım sabır ver.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
mutant kanklar peşimi bırak
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Elinizde bir kanıt olmadan arkadaşa kanklar demeniz doğru değil. :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Doğru ol canımı ye berat saygısızsın iste admin konuyu kilitleyebilirsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-07-2017 Saat: 21:56)senin kafanı kırarım bak dogru konus. beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Peki. Hadi eyvallah o halde.
- Ya bak ya. Metehan Durmuş ceza verilmeli diyor. Allah'ım sabır ver.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Berat (abi) 'ye saygısız deditmem diyemezsin zaten. böyle bir hakkın yok. berat (abi) 'nin bu forumda şuanda hiçbir saygısızlığını görmedim tamam mı? daha yeni üye olduğun için insanları tanımakta zorluk çekersin anlarım.ama saygısız diyemezsin.
Uyarı verilmeli.
@tardis @metehandurmus
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-07-2017 Saat: 22:36)Hulevoftion Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Berat (abi) 'ye saygısız deditmem diyemezsin zaten. böyle bir hakkın yok. berat (abi) 'nin bu forumda şuanda hiçbir saygısızlığını görmedim tamam mı? daha yeni üye olduğun için insanları tanımakta zorluk çekersin anlarım.ama saygısız diyemezsin.
Uyarı verilmeli.
@tardis @metehandurmus

Sıkıntı yok bebeğim. Herkesi kendi haline bıraktım artık. Belki de girmemek en iyisidir. En azından düzelene kadar. Savunman için teşekkür ediyorum.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-07-2017 Saat: 22:36)arkadaş hastamısın lan sen daha kanklar diyor susnve yazm a Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Berat (abi) 'ye saygısız deditmem diyemezsin zaten. böyle bir hakkın yok. berat (abi) 'nin bu forumda şuanda hiçbir saygısızlığını görmedim tamam mı? daha yeni üye olduğun için insanları tanımakta zorluk çekersin anlarım.ama saygısız diyemezsin.
Uyarı verilmeli.
@tardis @metehandurmus
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-07-2017 Saat: 22:37)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-07-2017 Saat: 22:36)Hulevoftion Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Berat (abi) 'ye saygısız deditmem diyemezsin zaten. böyle bir hakkın berat sen sapıkmıIn bana old geldiyok. berat (abi) 'nin bu forumda şuanda hiçbir saygısızlığını görmedim tamam mı? daha yeni üye olduğun için insanları tanımakta zorluk çekersin anlarım.ama saygısız diyemezsin.
Uyarı verilmeli.
@tardis @metehandurmus

Sıkıntı yok bebeğim. Herkesi kendi haline bıraktım artık. Belki de girmemek en iyisidir. En azından düzelene kadar. Savunman için teşekkür ediyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hasta felan değilim.fakat senin bu davranışlarından dolayı senin ruh hastası olduğunu düşünüyorum.
(Thug Life)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping