Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
D10 Mobil Kullanıcı Giriş Paneli Nasıl Yapılır ?
Merhaba arkadaşlar D10 yani burası gibi footere kullanıcı paneli eklemek istiyorum nasıl yapabilirim yardımcı olurmusunuz acaba ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Metehandurmuş temasımı yoksa Albırt Enişten'in yaptığı tema'mı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-07-2017 Saat: 00:09)๘קrofessional™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Metehandurmuş temasımı yoksa Albırt Enişten'in yaptığı tema'mı

Albırt Enişten değil bilsoft ?
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Pardon bilsoft ;( İyice Yaşlandım şu Reel meseleler yıktı beni.
--Çözüm 1;
Not 1; Temayı yedekleyin.
Not 2; Header bölümündeki Admin-Mod-K.P gibi bölümleri üstünde tek bir oynama yapmadan kopyalayın.
Not 3; Eksiksiz bir şekilde kodları Footer En Alta Ekleyin.
Olmaz
--Çözüm 2
Not 1; O kodlara sahip bir tema bulup XML'sini indirin.
Not 2; Header şablonlarına girin.
Not 3; O Kodları Eksiksiz kopyalayın.
Not 4; Footer'a Eksiksiz yapıştırıp kaydedin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@๘קrofessional™ Şuanki olan teması hocam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Edit
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam siz header'e buton eklemek ıstiyorsunuz yani.
İconu ve renkleri değiştirip harika bir şey ortaya çıkar m
Link ; http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=89488
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ekleme ; http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=87042

Burdanda yardım alabilirsiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@๘קrofessional™ teşekkürler hocam ama aşağı açılır menüyü bozuyor mobile geçince ya ona bakıyorum şimdi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam daha ayrıntılı yardım için Metehan hocam ile iletişime geçin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Temana eklemek istiyorsan; var olan kullanıcı paneline CSS'in media özelliği ile diğer cihazlara uyumluluk kazandırabilirsin. Bunun içinde orta derece CSS bilgisi yeterli. Ben burada bu temanın kodlarını veremem sonuçta bu site şu an bu temayı kullanıyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@๘קrofessional™ teşekkürler hocam.
@metehandurmus burası gibi dedim hocam yani buranın aynısı olmak zorunda değil ona benzer olsada yeter öyle birşey varsa size zahmet paylaşırmısınız.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yardım isteği güncel arkadaşlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence bunu google amcaya sor aradığın şeye uygun bir sürü mobil menü bulursun.Yapacağın tek şey kopyala yapıştır zaten.
Hatta ben sana işine yaracak bir kaç link veriyim oraları biraz kurcala çözersin;

Kod:
http://cssmenumaker.com/menu/textured-responsive-drop-down-menu
https://sitesforprofit.com/incredibly-useful-list-of-responsive-navigation-and-menu-patterns
http://slicknav.com/
https://www.w3schools.com/howto/howto_js_topnav_responsive.asp
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@kaRanLık-61-EA hocam öncelikle teşekkürler biliyorum bunları gördüm baya araştırdım ama aynı burası gibi mobilden giren user alt footerde kullanıcı paneli olsun istiyorum normalde bu menüleri yaptık içerisine {$welcomeblock} koydum ama şuanda olan {$welcomeblock} bozuyor wmclubu.ga/forum bakın isterseniz görürsünüz sadece üye giriş paneli ve postbir sorunu kaldı temanın başka birşeysi yok. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-07-2017 Saat: 19:01)ayazhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @kaRanLık-61-EA hocam öncelikle teşekkürler biliyorum bunları gördüm baya araştırdım ama aynı burası gibi mobilden giren user alt footerde kullanıcı paneli olsun istiyorum normalde bu menüleri yaptık içerisine {$welcomeblock} koydum ama şuanda olan {$welcomeblock} bozuyor wmclubu.ga/forum bakın isterseniz görürsünüz sadece üye giriş paneli ve postbir sorunu kaldı temanın başka birşeysi yok. :)
sitende buradaki temanın warezini bulmuşsun.Ben sana yardım etmem.istesem buradaki mobil menu 2dk çıkarır veririm.Burada kullanıyor bir anlamda buraya özel bu tema yani kopyalamak doğru olmaz metehan yukarıda anlatmaya çalışmıştı.Aynı işlevi gören başka bir mobil menu kullan.herhangi bir mobil menu bul bozmaz korkma doğru yerleştir sorun olmayacaktır.
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@kaRanLık-61-EA w@rez vs kullanmıyorum hocam googlede gezinirirken gördüm zaten sildim dedim farklı birşeye çevirebilirsem uğraşasayım diye yoksa amacım emeğe hiyanet etmek değil % başka bir mobil menü bulamadım bu konu ile alakalı googlede araştırmaya devam ediyorum hala teşekkürler yinede.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-07-2017 Saat: 21:45)ayazhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @kaRanLık-61-EA w@rez vs kullanmıyorum hocam googlede gezinirirken gördüm zaten sildim dedim farklı birşeye çevirebilirsem uğraşasayım diye yoksa amacım emeğe hiyanet etmek değil % başka bir mobil menü bulamadım bu konu ile alakalı googlede araştırmaya devam ediyorum hala teşekkürler yinede.
sen buraya mobildeki sorunlu yerin ekran görüntüsü atsana bakalım.Sana öneride bulunurum.
Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@kaRanLık-61-EA mobil girişte birtek footere üye girişi alanı kaldı başka birşey yok hocam.
Ona uygun açılır kapanır menü arıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Açılır kapanır menüler o temaya uygun olurmu hocam. Karar sizin tabii de tema postbiti vb. Zaten biraz bozuk.Footer dahada bozulmasın dikkat edin hocam bu işlemleri yapmadan önce temayı kaydedin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping