Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Explorer.exe sunucu çalıştırması başarısız hatası
Merhaba,
bir klasör veya bilgisayarım 'a tıklasam şu hatayı alıoyrum:Explorer.exe sunucu çalıştırması başarısız hatası
Nasıl olduğunu bilmiyorum,çözümünü yazarsanız sevinirim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@leojely hocam,siz bilirsiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sorun hakkında bilgim yok fakat bi şunu yapar mısın; Ctrl+Alt+Del > Görev Yöneticisi > İşlemler > explorer.exe'yi bul, sonlandır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Maalesef,olmadı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-06-2017 Saat: 21:23)Hulevoftion Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,
bir klasör veya bilgisayarım 'a tıklasam şu hatayı alıoyrum:Explorer.exe sunucu çalıştırması başarısız hatası
Nasıl olduğunu bilmiyorum,çözümünü yazarsanız sevinirim.

explorer masaüstü klasör sistemini çalıştıran uygulamadır windowsta.sunucu çalıştırması saçma bir cevap gibi ama pc hardiskin gitmiş olabilir.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Herhangi bir dosyayla oynamış olmalısın.Program felan yükledikten sonra mı bu hata gelmeye başladı.Durduk yere bu hata oluşmaz çünkü.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Operayı yüklemiştim. bilgisayarı kapatıp açtım. bu hatayı verdi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-06-2017 Saat: 11:34)Hulevoftion Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Operayı yüklemiştim. bilgisayarı kapatıp açtım. bu hatayı verdi.

Sistem geri yükleme yapabilirsin.Veya görev yöneticisinden opera ile ilgili herşeyi sonlandır.Duzelecek büyük ihtimal
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bakıyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sorun kendi kendine birden çözüldü. garip.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dosya gezginini yeniden başlatmayı deneyiniz görev yöneticisinden olmaz ise sistem geri yükleme yapmanızı öneririm.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-06-2017 Saat: 14:39)Yusuf K. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Dosya gezginini yeniden başlatmayı deneyiniz görev yöneticisinden olmaz ise sistem geri yükleme yapmanızı öneririm.

Düzeldi demiştim. görmemişsin galiba? @yusuf k.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping