Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Usercp Yi nasıl böyle yaparım
1gdPYB.png
usercp yi nasıl böyle yaparım nerden düzenlerim kodu ne bilen varmı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Dream41 @metehandurmus @Murat#Baykam hocam bi bakarmısınız
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bi ellemediğiniz bu özellik kalmıştı bunuda istiyonuz helal olsun
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Murat#Baykam hocam ve @Ripbyrustavi02 hocam biliyomusunuz kodu yada site adresimi vereyim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-06-2017 Saat: 16:34)proallturkey Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bi ellemediğiniz bu özellik kalmıştı bunuda istiyonuz helal olsun

Arkadaşımızın böyle bir isteği var ve size böyle bir yorum yapma gereği düşmüyor? Üyeler ile böyle konuşmanızı hiç tasvip etmiyorum. Bugün üyeler ile böyle konuşan yarın öbür gün yetkililer ile nasıl konuşur acaba.
@proallturkey
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kardeş aradığın VBluettin UserCP'si sanırım. Orayı düzenlemek için. MyBB.com'Depo yu ziyaret et. Ama bence değiştirme. Tema düzeni bozulur. Düzeltirim derken bozarsın. Denge ayarlarını vb.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
CSS kodları ile stiller ayarlanıp HTML kodu ile sayfaya eklenebilir. Yapmaya çalışırım sonra müsait değilim şuan.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Özentilik ile hiç bir yere gelemeddiniz özgün olun.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-06-2017 Saat: 19:16)Yusuf K. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: CSS kodları ile stiller ayarlanıp HTML kodu ile sayfaya eklenebilir. Yapmaya çalışırım sonra müsait değilim şuan.
Teşekkürler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
"Tsk" değil "Teşekkürler."
- Kendiniz bir şeyler oluşturmaya çalışırsanız çok daha iyisini yaparsınız bence.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-06-2017 Saat: 18:07)RebelBoss Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(28-06-2017 Saat: 16:34)proallturkey Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bi ellemediğiniz bu özellik kalmıştı bunuda istiyonuz helal olsun

Arkadaşımızın böyle bir isteği var ve size böyle bir yorum yapma gereği düşmüyor? Üyeler ile böyle konuşmanızı hiç tasvip etmiyorum. Bugün üyeler ile böyle konuşan yarın öbür gün yetkililer ile nasıl konuşur acaba.
@proallturkey

Benimde her insan gibi bir özel hayatım var. En az günde beş tane etiket atıyorlar. İnanmıyorsanız resimli olarakta gösterebilirim. Herkesle eşit aynı anda ilgilenmem mümkün değil, herkese belirli öncelik tanıyorum zaten.

Bana üyelik açıp özelden atar mısın? Halledeyim hemen şu işi. 7-8 şablonlu bir oynama gerçekleştirmemiz gerekiyor.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-06-2017 Saat: 18:57)๘קrofessional™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kardeş aradığın VBluettin UserCP'si sanırım. Orayı düzenlemek için. MyBB.com'Depo yu ziyaret et. Ama bence değiştirme. Tema düzeni bozulur. Düzeltirim derken bozarsın. Denge ayarlarını vb.

hocam araştırdımda bulamadım aynısı değil
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-06-2017 Saat: 19:39)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(28-06-2017 Saat: 18:07)RebelBoss Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

@proallturkey

Benimde her insan gibi bir özel hayatım var. En az günde beş tane etiket atıyorlar. İnanmıyorsanız resimli olarakta gösterebilirim. Herkesle eşit aynı anda ilgilenmem mümkün değil, herkese belirli öncelik tanıyorum zaten.

Bana üyelik açıp özelden atar mısın? Halledeyim hemen şu işi. 7-8 şablonlu bir oynama gerçekleştirmemiz gerekiyor.

açarım hemen
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Olabilir hocam, belki sizin de bazı istekleriniz olur.
Yardım edecek arkadaş düşünsün yapıp yapmayacağını.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@metehandurmus
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Google gir "yatay menü css html" yaz sonra usercp şablonlarından ilk td yi sil sildiğin kodlar yerine googleden aldığın kodları düzenleyip koy. Karışık gelmiş olabilir biraz mobilim şu an. Pc geçince ayrıntılı anlatırım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben halledeceğim telefonumu yaptırıp geldim.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Full özenti website is coming soon.
Website Owner:alone12
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-06-2017 Saat: 22:12)Hulevoftion Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Full özenti website is coming soon.
Website Owner:alone12

website owner ben değil @dream41 ve caxing
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sen niye soruyorsun öyleyse? onlar sorsun :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping