Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akademi Projesi için Alanında İyi Kişiler Aranıyor.
10TL.NET'te büyük bir eğitim yeri kurmak istiyorum. Hem webmaster'lığı hemde MyBB'yi öğretecek bir akademi projesi. Alanında deneyimli kişiler Uzman Akademisyen grubuna direkt atanacak. İster grafiker, ister koder veya başka bir şey olsun eğer MyBB'de veya Webmasterlığı iyiyse direkt bu gruba atanır.

Fakat projede yardımcı olacak işin ehli kişilerde arıyorum.
Düşünenler gelsin, discord'ta konuşalım.

@Ripbyrustavi02, @kraljmehmet, @#captain,@bilsoft, @tugrul, @xoxox
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@#Captain ve bilsoft hocamın dönmeyeceğini düşünüyorum, harici için girilebilir bir proje destekleriz <3
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben bir ihtimal düşünmüştüm öylesine bir göz atsınlar dedim :D
teşekkürler <3
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sizin de yönetime girmenizi isterim. Bir başvuru yapın düşünün.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Zaten eskiden yönetimdeydim sanaldan ayrıldığım için sebeplerden ötürü gittim geri gelmek istedim bir daha almadılar .d
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Öyle bir olay yok. Herkes gibi başvur. Şartlara uyuyorsan, saygılıysan, kimseye zararın yoksa alınırsın.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamam başvururum.
Konu güncel arkadaşlar düşünen varsa özel mesaj göndersin ben discord adresi vereyim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Desteklemek isterim ama discord giremem(şu anki konumumdaki internet uygun değil :/)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamam uygun olduğunuz zaman ö.m gönderin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
MyBB için gelebilirim fakat ne tarz bir uzmanlık gerektiriyor? 10TL üzerinde olursa ftp ve sistem dosyları üzerinde bilgi olmasına gerek olmaz diye düşünüyorum çok fazla. Panel yönetimi,hangi şablonun nereyi düzenlediği,hangi hatanın nereyle bağlantılı olduğuyla alakalı olur diye umuyorum. Eğer dediğim gibi olursa ben elimden gelen yardımı sunarım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet dediğin tarzdan discord gelebilirsen ö.m den mesaj at.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-06-2017 Saat: 20:31)Besico Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Evet dediğin tarzdan discord gelebilirsen ö.m den mesaj at.

Discord kullanmıyorum. Şimdi bayram misafirliğne gideceğiz. Akşam 11,11.5 gibi team speak ipsi atarsam konuşuruz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping