Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anonymous'a göre NASA yakında uzaylıları açıklayacak
Dünyada hacker grubu denilince herhalde akla direkt Anonymous grubu geliyordur. Zira dünya genelinde gerçekleştirdikleri siber eylemlerle adından sıkça söz ettiren hacker grubu, bildiğiniz gibi ülkemizdeki Gezi Parkı eylemleri sırasında da bazı eylemler gerçekleştirmişti. Ancak uzun süredir sessizliğe bürünen grup için söylentiler ortaya çıkmış ve kurucuları yakalandı denilmişti. Lakin grup paylaştığı yeni bir açıklama videosu ile geri döndü. Grup yayınladığı bu videoda ise olduka ilginç bir iddiada bulundu. Zira gruba göre Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA) yakın zamanda uzaylıların varlığını insanlara açıklayacak. Anonymous grubunun sessiz kalmasının sebebi de buymuş. Grup uzun süredir NASA'nın uzaylılar hakkında arşivlediği bilgilerin peşindeymiş. Dünyaca ünlü hacker grubuna göre bu canlılar suda yaşayan mikroorganizmalar falan da değil.

74.jpg

Gruba göre konuda bahsi geçen uzaylılar, oldukça gelişmiş ve uzayda yolculuk yapacak teknolojiye erişmiş farklı medeniyetler. Anonymous grubu bu iddialarını ise NASA'nın basın sözcülerinden birisi olan Prof. Thomas Zurbuchen'in Bilim, Uzay ve Teknoloji Komitesi Toplantısı'nda yaptığı konuşmaya dayandırıyor. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde de bir haber yapmış ve NASA'nın dünyaya çok benzeyen ve ''olası'' yaşam olabilecek 9 gezegen bulduğunu açıkladığını söylemiştik. Uzay dairesinin gezegen açıklamasından sonra Anonymous grubunun böyle bir açıklama yapması, sizce de ilginç değil mi? Sizce gerçekten NASA yavaş yavaş insanları alıştırıp ardından uzaylıların var olduğunu açıklayabilir mi? Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak: Merlinin Kazanı
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alien is Back.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şimdi bazı üyeler için taraflı bir yorum olabilir fakat dinleri bir yana bırakarak bu yorumu yapacağım. Evrimi ve hayatın başlangıcını dünyamızda göz önüne aldığımızda tesadüfe bağlı olduğunu görürürüz. Uzayda yaşayan yaşam formları olması mümkün fakat zeki formlar olması mümkün değildir. Eğer ciddiyetle yorumu okuyup araştırma yaparsanız ne dediğimi anlarsınız. Ha sakın gidipte komplo teorisyenlerin bloglarını falan okumayın aklınız karşılır :P
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-06-2017 Saat: 13:29)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şimdi bazı üyeler için taraflı bir yorum olabilir fakat dinleri bir yana bırakarak bu yorumu yapacağım. Evrimi ve hayatın başlangıcını dünyamızda göz önüne aldığımızda tesadüfe bağlı olduğunu görürürüz. Uzayda yaşayan yaşam formları olması mümkün fakat zeki formlar olması mümkün değildir. Eğer ciddiyetle yorumu okuyup araştırma yaparsanız ne dediğimi anlarsınız. Ha sakın gidipte komplo teorisyenlerin bloglarını falan okumayın aklınız karşılır :P

Neden zeki varlıklar olamasın? Elbette olabilir.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-06-2017 Saat: 13:31)RuhSuZZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(26-06-2017 Saat: 13:29)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şimdi bazı üyeler için taraflı bir yorum olabilir fakat dinleri bir yana bırakarak bu yorumu yapacağım. Evrimi ve hayatın başlangıcını dünyamızda göz önüne aldığımızda tesadüfe bağlı olduğunu görürürüz. Uzayda yaşayan yaşam formları olması mümkün fakat zeki formlar olması mümkün değildir. Eğer ciddiyetle yorumu okuyup araştırma yaparsanız ne dediğimi anlarsınız. Ha sakın gidipte komplo teorisyenlerin bloglarını falan okumayın aklınız karşılır :P

Neden zeki varlıklar olamasın? Elbette olabilir.

Olabilir fakat koşullar bizim yaşadığımız dünyayla onların gelebileceği-yaşadığı-geliştiği ortam farklı olduğu için onlar zeki formlarda olsa bizler onları anlayamayız. Diyelim suda yaşayan hücre bulundu uzayda haraket vs edebiliyorlar onlar zeki form olsalarda olmasalarda bizler anlayamayız. Her zeki form dünyadaki gibi bina inşa edecek,teknolojik ürünler elde edecek diye birşey yok.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben inanmıyorum NASA'ya , her dedikleri yalan oluyor kesin burada bir iş var :)
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ananymous kimmiş yaw| murata katılıyorum :D
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-06-2017 Saat: 13:34)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben inanmıyorum NASA'ya , her dedikleri yalan oluyor kesin burada bir iş var :)

İnanmıyorsan çok çalışda sende Türkiye'ye bir uzay üssü kur. Eğer kuramıyorsan adamların yaptıkları işlere saygı duy. Büyük ihtimalde anonymous sallıyordur. Nasaya güvenmiyorum demek yerine anonymous'a güvenmiyorum de.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
I am aliens diype tanıtırlar hatta şarkı bile yaptım
I'm alliens I'm alliens I'm alliens I'm alliens I am alliens :D (Not poppyden alınmamıştır poppy bizden almıştır) :P
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok güzel bir yazı olmuş. Özellikle sonunda söyledikleri çok mantıklı "bizi alıştırıyorlar." 
NASA uzaylılar ile iletişime geçse hemen insanlara söylemez diye düşünüyorum. En basitinden insanlar panikler ben de olsam söylemem.
Ayrıca evrende yalnız olduğumuzu düşünenler varsa bu denizden bir kova su alıp içinde canlılar yok demeye benzer.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-06-2017 Saat: 15:24)Alex. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel bir yazı olmuş. Özellikle sonunda söyledikleri çok mantıklı "bizi alıştırıyorlar." 
NASA uzaylılar ile iletişime geçse hemen insanlara söylemez diye düşünüyorum. En basitinden insanlar panikler ben de olsam söylemem.
Ayrıca evrende yalnız olduğumuzu düşünenler varsa bu denizden bir kova su alıp içinde canlılar yok demeye benzer.

zaten 2 asırdır söyşlemimiş artık söylesin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-06-2017 Saat: 13:34)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben inanmıyorum NASA'ya , her dedikleri yalan oluyor kesin burada bir iş var :)

Allah allah, şuan Dünya'nın en büyük uzay araştırma dairesi NASA'dır. Buna itirazın mı var? Sana mı inanayım, belgelere mi?

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-06-2017 Saat: 22:37)RuhSuZZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Allah allah, şuan Dünya'nın en büyük uzay araştırma dairesi NASA'dır. Buna itirazın mı var? Sana mı inanayım, belgelere mi?

Arkadaş sanırsam "Bunlar hep ameriganın oyunu" kafasında birisi :D 2023'de açar onlar Türkiye'ye birtane üs :P
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping