Girici Web Proxy: Ücretsiz Open Source Web Proxy Yazılımı

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lisede Nasıl Birisiydin/Birisisin?
Lisede Nasıl Birisiydin/Birisisin?

Herkes yazsın buraya nasıl birisi olduğunu :)

-Ben Lise 4'e geçtim ve şöyle diyeyim. Lise 1 de kızlardan başka hiç bir şeyle ilgilenmiyordum tabii ergen aklı :D Lise 2 de de durum aynıydı şuan pek azaldı mı hayır ama eskisi kadar değil sanırım.

(Çılgın Liseli)
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Belirsiz :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Akılla tahtadan bile d10 a bağlanırım.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 21:19)kraljmehmet Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Akılla tahtadan bile d10 a bağlanırım.

Bizimkiler akıllı tahtayı hiç iyi şeyler için kullanmazlar (anlayın) :D
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
E bizimkilerde öyle :)
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Son seneem lise 1 ve 2 'de öğretmenlerimi çok ağlatmıştım (Gıcıklıklar yapmıştım xd)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Akıllı tahtayı kullanan arkadaşlarımı tahtaya silgi atarak trollerim. Silgi dokunmatiği etkiliyor. Nişancılığım gelişti.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Lise başlarında tam bi bilgisayar kurduydum çünkü sınıfın yarısının(belki yarıdan fazlasının) bilgisayar ile alakası yoktu. Alakası olanlar da oyun oynarlar, arabalara bakarlardı. En bilgilileri bendim. (10. sınıfa kadar)
Sonrasında alttan aldığım gaz ile çalışmadım; nasıl olsa yaparım şekliyle ve 3. girdiğim okuldan 5. ayrıldım. (Yani meslek derslerini önemsemedim, üstüne kendimi geliştirecek şekilde de çalışmadım ve sonuç)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping