Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Baştan Sona 10TL.NET Analizi
(25-06-2017 Saat: 19:58)RuhSuZZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-06-2017 Saat: 19:57)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-06-2017 Saat: 19:56)RuhSuZZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu sitede yaşayan efsaneler çoktan öldü zaten. Saygıyla ve rahmetle "Asipatron" abimizi anıyoruz.
Ah ne uğraştım getirmek için bi bilsen ona attığım ömleri. Ona dediklerimi sana desem 1000 kere gelmiştin.

Zaten yorumumda demiştim ki bu sitede bir daha gelmeyecek, yada ettiği sözü çiğnemeyecek az sayıda insan var dedim. Onlardan birisi zaten Asipatron.

Kaan abi onca olaydan sonra dönmez zaten.Yeterli zamanı bulduğu zaman kendi projesiyle dönecektir diye umuyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 20:00)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-06-2017 Saat: 19:58)RuhSuZZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-06-2017 Saat: 19:57)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-06-2017 Saat: 19:56)RuhSuZZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu sitede yaşayan efsaneler çoktan öldü zaten. Saygıyla ve rahmetle "Asipatron" abimizi anıyoruz.
Ah ne uğraştım getirmek için bi bilsen ona attığım ömleri. Ona dediklerimi sana desem 1000 kere gelmiştin.

Zaten yorumumda demiştim ki bu sitede bir daha gelmeyecek, yada ettiği sözü çiğnemeyecek az sayıda insan var dedim. Onlardan birisi zaten Asipatron.

Kaan abi onca olaydan sonra dönmez zaten.Yeterli zamanı bulduğu zaman kendi projesiyle dönecektir diye umuyorum.

Aynen öyle katılıyorum.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
http://destek.10tl.net/forumdisplay.php?fid=81

Baksanıza, ya insanlar o kadar gelişti ki MyBB'de site açınca soracak bir şeyleri yok, yada artık 10tl.net o kadar düştü ki forum açan yok ve o yüzden yardım isteyende yok. Karar sizin ;) Ben 2. seçeneğe oyumu kullanıyorum.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence aktif olmayan yetkililere devam edip etmeyeceklerini sormalıyız. Eğer devam etmeyeceklerse yerine getirilen yetkililere sınav tarzı fakat daha zorlu bir başvuru formu hazırlamalıyız. Böylece yetki kolay kazanılmadığı için aktiflik artacaktır. Yanlış anlaşılmasın aktif olmayan yetkililer torpille iş başına geçti falan demek istemedim.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 20:05)Yusuf K. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence aktif olmayan yetkililere devam edip etmeyeceklerini sormalıyız. Eğer devam etmeyeceklerse yerine getirilen yetkililere sınav tarzı fakat daha zorlu bir başvuru formu hazırlamalıyız. Böylece yetki kolay kazanılmadığı için aktiflik artacaktır. Yanlış anlaşılmasın aktif olmayan yetkililer torpille iş başına geçti falan demek istemedim.

Bu işin sonuna kadar arkasındayım.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
OnLiNe Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
OnLiNe Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Hocam uzun zaman sonra aktifliğinizi görmek güzel.
Coder alımları var mı ? Arkadaşları bilgilendirmek istiyorum bu konuda.
Sevgilerle :)
Sagol kardeşim :) Eski nickin neydi hatırlayamadım? Bu zamana kadar kimse başvuru yapmadı yapılsa bakılır ancak ben yetkileri bırakmayı düşünüyorum o yüzden birşey diyemem.
Coderlerle başvuru yapma kısmı kapalı. Yani konu açılmıyor oraya. Gitmeyin. Herkes gelecek güzel bir ortam olacak merak etmeyin :)
Kapalı olduğunu senden öğrendim admine mesaj atmıştım bugün ilgilenemiyorum boş yere yetki bende durmasın milletin önü açılsın. Kesintisiz 5 yıldır bu yetki bende emekliye ayrılma vakti geldi
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 20:05)Yusuf K. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence aktif olmayan yetkililere devam edip etmeyeceklerini sormalıyız. Eğer devam etmeyeceklerse yerine getirilen yetkililere sınav tarzı fakat daha zorlu bir başvuru formu hazırlamalıyız. Böylece yetki kolay kazanılmadığı için aktiflik artacaktır. Yanlış anlaşılmasın aktif olmayan yetkililer torpille iş başına geçti falan demek istemedim.

Arkandayım.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben üye gözüyle analiz yaptım arkadaşlar. Tabi ki de bilmediğim başka sorunlarda vardır ki biz üyeler ancak bu kadarını görebiliyoruz :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence 10tl.nette çok değişiklik yapılması gerekiyor:

Rütbeler değiştirilmeli çoğaltılmalı Örn:
Admin (Standart zaten :) )
Sistem Görevlisi (10tl.net sisteminden anlayan arkadaşları bu rütbeye alınsa, en azından admin nickli adminimizin işi azalır.)
Designer / Tasarımcı (yalnız destek sitesinin teması ve oluşan kod hatalarını düzeltmesi amacıyla kurulmuş bir kaç arkadaş. Özel tema da yapabilirler.)
Denetleme Ekibi (gene olsun)
Ar-Ge Ekibi
Grafiker Ekibi
Tema Sorumlusu (Tema yapabilecek düzeyde olması, ve belirli bir sayıda tema yapma zorunluluğu getirilmeli veya convert yapması gerekli)
Coder (eklenti veya değişik scriptler hazırlayabilmeli.)
Bölüm Şefi

Benim fikrim böyle bu şekilde en azından aktiflik artar ve herkesin daha net bir görevi olur.
admin nickli adminimiz her şeye yetişemiyor but yüzden Sistem Görevlisi rütbesi güvenilir bir kaç kişiye verilse daha kolay ve planlı bir şekilde çalışılabilir.
Söylemek istediklerim bunlardı. Daha çok şey var söyleyebileceğim, ama bunların bile kabul edilip uygulanacağını sanmıyorum.
2011 yılında kayıt olduğumda bu foruma o kadar değişik ve arkadaş ortamı vardı. Ama şimdi hâlâ böyle bir ortam olsa bile gene de aktiflik azalıyor. Bu yüzden yeni rütbeler belki bazı kişilerin destek yönetimine katılmak isterler. En azından Sistem Görevlisi getirilmeli, yoksa 10tl.net zor eski günlerine döner.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 20:37)S-Designs Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence 10tl.nette çok değişiklik yapılması gerekiyor:

Rütbeler değiştirilmeli çoğaltılmalı Örn:
Admin (Standart zaten :) )
Sistem Görevlisi (10tl.net sisteminden anlayan arkadaşları bu rütbeye alınsa, en azından admin nickli adminimizin işi azalır.)
Designer / Tasarımcı (yalnız destek sitesinin teması ve oluşan kod hatalarını düzeltmesi amacıyla kurulmuş bir kaç arkadaş. Özel tema da yapabilirler.)
Denetleme Ekibi (gene olsun)
Ar-Ge Ekibi
Grafiker Ekibi
Tema Sorumlusu (Tema yapabilecek düzeyde olması, ve belirli bir sayıda tema yapma zorunluluğu getirilmeli veya convert yapması gerekli)
Coder (eklenti veya değişik scriptler hazırlayabilmeli.)
Bölüm Şefi

Benim fikrim böyle bu şekilde en azından aktiflik artar ve herkesin daha net bir görevi olur.
admin nickli adminimiz her şeye yetişemiyor but yüzden Sistem Görevlisi rütbesi güvenilir bir kaç kişiye verilse daha kolay ve planlı bir şekilde çalışılabilir.
Söylemek istediklerim bunlardı. Daha çok şey var söyleyebileceğim, ama bunların bile kabul edilip uygulanacağını sanmıyorum.
2011 yılında kayıt olduğumda bu foruma o kadar değişik ve arkadaş ortamı vardı. Ama şimdi hâlâ böyle bir ortam olsa bile gene de aktiflik azalıyor. Bu yüzden yeni rütbeler belki bazı kişilerin destek yönetimine katılmak isterler. En azından Sistem Görevlisi getirilmeli, yoksa 10tl.net zor eski günlerine döner.
İşte bu yüzden sıradışı bir yetkilisin dostum. Fikirlerine hayranım <3
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tam olarak olay nedir? 49 mesajın bir kısmı ilgisizlik diyor, bir kısmı yeni öneriler sunuyor, bir kısmı yakınıyor, bir kısmı eskiler diyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hepsi bir arada olabilir mi acaba ?
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 22:06)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hepsi bir arada olabilir mi acaba ?

@beratdemir Belki.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 22:07)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-06-2017 Saat: 22:06)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hepsi bir arada olabilir mi acaba ?

@beratdemir Belki.

Hocam editör düzelmiş sonunda :) + Bir de başvurulara baksanız ...
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 22:55)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-06-2017 Saat: 22:07)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

@beratdemir Belki.

Hocam editör düzelmiş sonunda :) + Bir de başvurulara baksanız ...

Sırayla o bölüme doğru geliyorum. Söz bakıcam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bir görevli yapıp buna tüm sitelere erişip silme yetkisi verirsek vay başımıza gelenler diye oturur ağlarız...
Ne görevliler vardı onca güven veren gider ayak onlarca konu yorum sildi gitti.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-07-2017 Saat: 18:26)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bir görevli yapıp buna tüm sitelere erişip silme yetkisi verirsek vay başımıza gelenler diye oturur ağlarız...

Yetkiyi, isteyenlere değil de yapabileceklere verirseniz giderayak onlarca konu veya yorum silmezler sanırsam hocam?
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-07-2017 Saat: 18:26)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bir görevli yapıp buna tüm sitelere erişip silme yetkisi verirsek vay başımıza gelenler diye oturur ağlarız...

5 veya 10 görevli alsanız ve forumun silinmesi için 4 veya 8 onay'a ihtiyaç olsa. Tek kişi silmese forumu.

Silerken db yedeği almak şart olsa hatta bir database yedeği verilerde depolansa

olur mu olur, tek kişiye vermemiş olursunuz yetkiyi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şöyle bir tartışma programı yapabiliriz.İyi dinleyici olan ve forumda en az 3 yıllık üye olan birisi üyelerin sorun olarak gördüğü tüm konuları toplasın.Daha sonra bunları yeni bir konu olarak açsın oradan en önemli 5 tanesi oylama ile tespit edilsin.Ardından bizde bu seçilen 5 sorundan başlayarak ona göre yavaş yavaş dertlerinizi çözmeye çalışalım şimdi ben burada desem ki bana yazın diye onlarca yığınla mesaj gelecek bende vakit bulup hepsine baş ağırtamayacağım o nedenle bunu gönüllü eski tecrübeli bir üyemiz yapsın.5 önemli sorunu yeni bir konuda anketle tespit edip anket bittiğinde bize bildirsin bizde çözmeye çalışalım.
Şu anda bu kadarını yapabiliyorum inşallah ileride daha rahatını ve fazlasını yapabiliriz.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Webfast.10tr.net - Dev Paylaşım Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform