Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Görüşürüz Canımcımlar #
(26-06-2017 Saat: 03:09)Orion Nickli Kullanıcıdan Alıntı: O kadar yazıyı geyiğine mi yazdın yani ne demek istiyorsun?

Bence Berat'ın üstüne gelmeyin birkaç gün dinlensin. Şuanda sakin kafayla konuşacak durumda değil.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Berat'ın attığı mesaj ile acaba diyip foruma geri dönüş yapmayı düşünmüştüm bir ara, bence bazı liderler hariç onun dışında üsttekilerin tümü bencil ve dedikleri gibi ilgisiz. Bu tür konular için zamanında milyon tane yorum yapıldı konuşuldu, şuanda da farklı bir şey söylemiyoruz tabi ama şu zamana kadar da bi haltın değişmediğini anlamış oluyoruz böylece ve uzaktan izlemenin daha hayırlı olduğuna kanaat getiriyoruz :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Görüşürüz kendine iyi bak.Yazacağım çok şey var fakat mobilim hemde konu uzamasın.Hayırlı bayramlar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-06-2017 Saat: 03:09)Orion Nickli Kullanıcıdan Alıntı: O kadar yazıyı geyiğine mi yazdın yani ne demek istiyorsun?

Geyiğine yazdığım şeye iyi bakar mısınız ? " Ah ben bi admin olsam " cümlesini geyiğine yazdım. Şahsen diyorum ki teklif gelse dahi kabul etmem.

* Bilsoft hocam adamsınız ne diyeyim.
+ Bu saatten sonra forumlarda yetkili olmak istemiyorum, istekleriniz ve desteğiniz için teşekkür ediyorum.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-06-2017 Saat: 20:18)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Geyiğine yazdığım şeye iyi bakar mısınız ? " Ah ben bi admin olsam " cümlesini geyiğine yazdım. Şahsen diyorum ki teklif gelse dahi kabul etmem.

* Bilsoft hocam adamsınız ne diyeyim.
+ Bu saatten sonra forumlarda yetkili olmak istemiyorum, istekleriniz ve desteğiniz için teşekkür ediyorum.
Ben admin olsam sana pmden yazdığım gibi geniş bir ekip yaparım.Ne demek istediğimi anlıyorsundur. Çoğunluk eskilerden oluşmaz fakat yinede sağlam bir ekip olur. Görüşürüz berat. Keşke ayrılmasaydın ama
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ayrılmama iten nedenler varken burada durmam anlamsız. @bilsoft hocamın dönmesini çok isterdim ama. İnşaallah bir gün benim döndürdüğüm gibi birileri sizi buraya geri döndürür.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Senin bırakmana üzülüyorum.neyse senin kararın nası olsa.hayatında başarılar dilerim. özletme kendini.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Berat bir iki konuda attığın mesajlardan dönüş almayıp umursanmadığından bahsetmiştin sanırım o kişiler adminlerdi. Forumda yaptığın takdirlik davranış sayesinde büyük bir sempati kazandın. İster emektar forum üyeleri ister yeni üyelerle. Çünkü birşeye çabaladığını gösterdin. Bu konudan anladığım bir şey var ki oda şu sen forum yönetimine trip atıyorsun. Motivasyona ihtiyacın var ve bunu üst yönetimden bekledin. Kendi sesini dinlemeliydin. Bugün ve ya yarın emeğinin karşılığını alamamış olabilirdin ama bir gün gelirdi yatağına yattığında rahmetli Steve Jobs değilse muhtemelen Bill Gates gibi rahat uyurdun.
Eğer konuyu yanlış anladıysam affola. İstediğim şey foruma üye olarak devam etmen. Böyle şeyleri yapman için yetkiye gerek yok. Herşey rayına oturduğunda yetkini istersin. Dönmesi gereken emektarlar ve yeni nesil dinamik üyeler olacak.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-06-2017 Saat: 02:47)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Berat bir iki konuda attığın mesajlardan dönüş almayıp umursanmadığından bahsetmiştin sanırım o kişiler adminlerdi. Forumda yaptığın takdirlik davranış sayesinde büyük bir sempati kazandın. İster emektar forum üyeleri ister yeni üyelerle. Çünkü birşeye çabaladığını gösterdin. Bu konudan anladığım bir şey var ki oda şu sen forum yönetimine trip atıyorsun. Motivasyona ihtiyacın var ve bunu üst yönetimden bekledin. Kendi sesini dinlemeliydin. Bugün ve ya yarın emeğinin karşılığını alamamış olabilirdin ama bir gün gelirdi yatağına yattığında rahmetli Steve Jobs gibi rahat uyurdun.
Eğer konuyu yanlış anladıysam affola. İstediğim şey foruma üye olarak devam etmen. Böyle şeyleri yapman için yetkiye gerek yok. Herşey rayına oturduğunda yetkini istersin. Dönmesi gereken emektarlar ve yeni nesil dinamik üyeler olacak.

Zaten öyle yapacağım. Açıkçası daha zor dönerim :) 
- Tüm olaylar bir yana, forum için çok uğraşmayacağım artık dedim fakat yine iş yine iş. Forum bırakmıyor beni :)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler Beratcım. Ama keşke yetkini bırakmasaydın. Benim geri dönme gibi bir amacım yok ama forum için gösterdiğin çaban gerçekten çok güzel. Umarım senin gibiler bu forumda çoğalır.(Biraz geç yazdım kusura bakma burada internet sıkıntılı)
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-06-2017 Saat: 20:54)Albırt Enişten Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler Beratcım. Ama keşke yetkini bırakmasaydın. Benim geri dönme gibi bir amacım yok ama forum için gösterdiğin çaban gerçekten çok güzel. Umarım senin gibiler bu forumda çoğalır.(Biraz geç yazdım kusura bakma burada internet sıkıntılı)

Cevabın onurlandırıyor cidden. Elimden geleni yaptım hocam gerisi arkadaşlarda.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Buralar hep dutluk.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Buralar hep dutluk...
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
berat kardeşim ölü konuyu neden hortlatıyorsun
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-08-2017 Saat: 23:45)proallturkey Nickli Kullanıcıdan Alıntı: berat kardeşim ölü konuyu neden hortlatıyorsun

Annadım abeğ.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Buralar hep dutluk.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Buralar hep maydanoz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Berat bıraktıysan niye sürekli güncelliyorsun konuyu :/ Birtek banamı saçma geliyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-08-2017 Saat: 18:34)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Berat bıraktıysan niye sürekli güncelliyorsun konuyu :/ Birtek banamı saçma geliyor

Anıları hatırlıyorum benim için saçma değil hoca ^-^
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Koskoca konuda baykam yok :(
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 7 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping