Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasıl Biriyim ?
Vay vay, Corleone hocam ForumPixel'e yaptığın iyilikleri unutamam :) <3 Ben #Artemis :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 14:32)Yusuf K. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Vay vay, Corleone hocam ForumPixel'e yaptığın iyilikleri unutamam :) <3 Ben #Artemis :)

Eyvallah :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
eski nicki bilsem belki anlarımda uzun amandır girmediğimden herkesi unuttum herkei :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sevdiğim, çok iyi bir kullanıcı/yetkili/insan :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 15:05)proallturkey Nickli Kullanıcıdan Alıntı: eski nicki bilsem belki anlarımda uzun amandır girmediğimden herkesi unuttum herkei :D

Çok eskiysen belki bilmeyebilirsin Corleone idi. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 15:19)ismaililhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-06-2017 Saat: 15:05)proallturkey Nickli Kullanıcıdan Alıntı: eski nicki bilsem belki anlarımda uzun amandır girmediğimden herkesi unuttum herkei :D

Çok eskiysen belki bilmeyebilirsin Corleone idi. :)

demek sendin o şimdi hatırladım ama az çok o zamanlar gözde ve adamın dibiydin :P
:D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ekibe girmeden önce forum işlerinde çok tecrübeli olduğunuzu biliyordum, ekibe girdiğimde kat kat daha iyi anladım :) , bu forumda örnek aldığım nadir kişilerdensiniz hocam, kişilik olarak da güzel bi kişiliğe sahipsiniz :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 15:33)Jinpachi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ekibe girmeden önce forum işlerinde çok tecrübeli olduğunuzu biliyordum, ekibe girdiğimde kat kat daha iyi anladım :) , bu forumda örnek aldığım nadir kişilerdensiniz hocam, kişilik olarak da güzel bi kişiliğe sahipsiniz :)

Teşekkür ederim Yusuf kardeşim. Çok iyi bir insansın sende.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bir zamanlar kavga etmiştik :)
tecrübelisin, her yerde bulunuyorsun.
iyi bir insansın.
computer science
"la vittoria sara nostra"
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Foruma sık sık girmiyordum. Ama her girdiğimde seni görüyordum. Dedikleri gibi çok aktifsin ve tasarım bilgin iyi. Forumdan gidersen aranacak birisin. Ayrıca idolümün avatarın olması içimi kabartıyor niyeyse :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok olgun birisin görevine ve bulunduğun konuma tam şekilde yakışıyorsun böyle devam
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler arkadaşlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Her konusunda beni etiketliyen biridir :)

Görevini harika bir şekilde yapar :)
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eyvallah :)

@Orion Mert'i bekliyorum buraya :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Görevinin hakkını veriyorsun iyi birisin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tanıma fırsatı olmadı :D
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Forumda en güvendiğim sayılı kişi arasındasın. Forumun en durgun zamanlarında bile sen vardın. Helal olsun. Şuan ki ve gelecekteki görev(ler)inde başarılar dilerim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Öncelerin de pek yıldızı parlayan biri değildin. Hiyerarşik düzeyde alt kısımlarda kalarak gösterdiğin sabır yüzünden şu an gayet iyi bir konumdasın. Karakter olarakta ilk zamanlarının aksine fazlasıyla olgunsun bence. Hepimiz olgunlaşıyoruz zamanla. (Benim bu zamana kadar yaptığım hatalara bakılırsa sen hata yaptıysan bile benimkinin yanında devede kulak kalır diyebilirim.) Yönetimde kimseyle kimsenin arası açık değil. Sevdiğim bir lidersin, fazlasıyla ilgilisin. Umarım istediğin konumlara gelebilirsin gerçek ve sanal hayatında.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 22:31)metehandurmus Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Öncelerin de pek yıldızı parlayan biri değildin. Hiyerarşik düzeyde alt kısımlarda kalarak gösterdiğin sabır yüzünden şu an gayet iyi bir konumdasın. Karakter olarakta ilk zamanlarının aksine fazlasıyla olgunsun bence. Hepimiz olgunlaşıyoruz zamanla. (Benim bu zamana kadar yaptığım hatalara bakılırsa sen hata yaptıysan bile benimkinin yanında devede kulak kalır diyebilirim.) Yönetimde kimseyle kimsenin arası açık değil. Sevdiğim bir lidersin, fazlasıyla ilgilisin. Umarım istediğin konumlara gelebilirsin gerçek ve sanal hayatında.

İlk geldiğim zaman 4 yıl önce 15 yaşında bir çocuktum yeni yeni çocukluktan çıkmış bir insan :) Bence zaman her şeyin çözümü, sende severek saydığım bir lidersin, teşekkür ederim yorumun için.

(25-06-2017 Saat: 22:30)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Forumda en güvendiğim sayılı kişi arasındasın. Forumun en durgun zamanlarında bile sen vardın. Helal olsun. Şuan ki ve gelecekteki görev(ler)inde başarılar dilerim.

Sizde benim için aynı değerdesiniz şefim, teşekkür ederim yorumunuz için.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eskiden çok sevdiğim birisiydin, hala da öylesin. Ne kadar kötü tasarımlar yapsam da(şuan utanıyorum) sen hep iyi yorumlar yapardın :D

İyi bir insansın :)
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping