Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benim Hakkımda Düşünceleriniz?
Buraya birki etiket atayım. @ASiPaTRoN @ismaililhan @Falcon @metehandurmus @bilsoft @Ainsworth @Kyoya @Novruz @Sunxdizayn @Gokss (aklıma gelenler)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu forumda tanıdığım kişilerin bir çoğundan dürüstsün en azından ki bu güzel yani benim için önemli en azından. Benim sevdiğim bir dostum aynı zamanda da ekip arkadaşımsın yönetime girdiğinden beri
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 01:18)metehandurmus Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu forumda tanıdığım kişilerin bir çoğundan dürüstsün en azından ki bu güzel yani benim için önemli en azından. Benim sevdiğim bir dostum aynı zamanda da ekip arkadaşımsın yönetime girdiğinden beri

Sağol Mete yorumun beni mutlu etti :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İyi birisi olduğunu düşünüyorum
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 01:30)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İyi birisi olduğunu düşünüyorum

Eyvallah sağol.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Helper @Jinpachi
@Time Traveler
sizleride alalım :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Forumda en çok değer verdiğim insanlardan birisin. Belkide çok zıt ideallerimiz var ama bunları önemsemememiz güzel birşey. Ar-ge ekibine girmen bu forum için çok iyi oldu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 08:17)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Forumda en çok değer verdiğim insanlardan birisin. Belkide çok zıt ideallerimiz var ama bunları önemsemememiz güzel birşey. Ar-ge ekibine girmen bu forum için çok iyi oldu.

Sağol yorumun için Erman :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mete'nin yorumuna katılıyorum. İyi birisin...
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 11:34)Ainsworth Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Mete'nin yorumuna katılıyorum. İyi birisin...

Sağolun yorumunuz için.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok fazla sohbetimiz olmasa da samimiyetinden şüphe duymadığım insanlardansın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 12:10)ismaililhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok fazla sohbetimiz olmasa da samimiyetinden şüphe duymadığım insanlardansın.

Sağol ismail.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Adamsın, iyi bir insansın. Kendini ortama göre ayarlaman mükemmel(bunu en iyi ben bilirim, forumgea) :D Kısacası çok iyi bir insansın bana göre.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 12:59)RuhSuZZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Adamsın, iyi bir insansın. Kendini ortama göre ayarlaman mükemmel(bunu en iyi ben bilirim, forumgea) :D Kısacası çok iyi bir insansın bana göre.

Sağol yorumun için.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Birlikte birçok iş yaptık, birsürü projede bulunduk. Forumda edindiğim en iyi arkadaşlarımdansın, kısacası tecrübelisin ve iyi bi kişiliğe sahipsin :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 15:29)Jinpachi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Birlikte birçok iş yaptık, birsürü projede bulunduk. Forumda edindiğim en iyi arkadaşlarımdansın, kısacası tecrübelisin ve iyi bi kişiliğe sahipsin :)

Sağol yusufçum :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
G#NCEL
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel @RebelBoss @Besico @alone12 @The Legend
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tanımıyorum yazsam ayıp olurmu? Çünkü cidden tanımıyorum veya nickini değiştin hatırlamıyorum.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-06-2017 Saat: 22:22)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güncel @RebelBoss @Besico @alone12 @The Legend

Senin hakkinda dusuncelerim iyi ve yardimseversin gea da tanistik senle gea demimde burda tanistik
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 9 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping