Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benim Hakkımda Düşünceleriniz?
(26-06-2017 Saat: 22:41)RebelBoss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tanımıyorum yazsam ayıp olurmu? Çünkü cidden tanımıyorum veya nickini değiştin hatırlamıyorum.

Tanımana gerek yok zaten. Gördüklerini iletirsen bana yeterli :) Eskiden bir dönemde Badboi nickini kullandım birde.

(26-06-2017 Saat: 22:43)aLoNe12 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(26-06-2017 Saat: 22:22)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güncel @RebelBoss @Besico @alone12 @The Legend

Senin hakkinda dusuncelerim iyi ve yardimseversin gea da tanistik senle gea demimde burda tanistik

Sağolasın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncelleyim bari :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dürüst ve Mantıklı birisin. Ateistliğine saygı duyuyorum :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-07-2017 Saat: 20:20)SmorqAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Dürüst ve Mantıklı birisin. Ateistliğine saygı duyuyorum :)

Duyup duymaman beni ilgilendirmez. Sağol.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şöyle aradan bir güncel çekelim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Açıksözlü olmanı ve tecrübeli bilimcileri sevmeni seviyorum cnm
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-07-2017 Saat: 19:47)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Açıksözlü olmanı ve tecrübeli bilimcileri sevmeni seviyorum cnm

Sağol canım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Edward zamanınız varsa sizinde gördüğünüz kadarıyla düşüncelerinizi merak ediyorum :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Nickin efsane. Davranışların şuan için iyi, olgunca. Eski halini; xoxox olduğun zamanları pek sevmiyordum. Sanki göze batmak için uğraşıyor gibiydin. Sanırım ateistsin. İlginç fikirlerin olabiliyor. Bendne bu kadar. İleride unutmazsam tekrar güncellerim yazımı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamam bende itiraf edeyim. Eskiden senin banlanmanı istiyordum :D
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tartışmak istediğim adamsın
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sağolun arkadaşlar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
#Pusu

Seni seviyorum. i love you xoxox.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kimseye bir zararın yok.Zaten eskiden patesi veya xoxox kullanıcı adlarına hayrandım.Sanirsam pixellove ve modern hoca dan kaldi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-07-2017 Saat: 21:10)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kimseye bir zararın yok.Zaten eskiden patesi veya xoxox kullanıcı adlarına hayrandım.Sanirsam pixellove ve modern hoca dan kaldi

Patesi değilim ben :) Modernhocada açık olduğu bir dönem yetkiliydim ama :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-07-2017 Saat: 22:03)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-07-2017 Saat: 21:10)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kimseye bir zararın yok.Zaten eskiden patesi veya xoxox kullanıcı adlarına hayrandım.Sanirsam pixellove ve modern hoca dan kaldi

Patesi değilim ben :) Modernhocada açık olduğu bir dönem yetkiliydim ama :)
Patesi nin sen olmadığını biliyorum yani ikinizede saygı duyuyorum demek istedim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Orion seninde bir yorumunu alayım mertçim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yazmıştım diye hatırlıyorum sanki. Sevdiğim birisin yani kafa arkadaşsın öyle pek bi yorumum yok :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Farklı insanları sevdiğimden midir bilmem forumda sevdiğim sayılı insanlardan birisin. Şuana kadar nasıl yazmamışım bu konuya bilmiyorum. Tavırların, hal ve hareketlerin oldukça olumlu. Bulunduğun görevde en iyisi olmaya devam edersen bu forumda yükseleceğini düşünüyorum lakin kendini forum ile kısıtlama. Yenilikler yap kendince. Her şey gönlünce olsun Kaan, kendini bozmadığın sürece daima arkandayım. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tanıdığım en iyi kişisin,iyiki tanımışım seni iyiki forum açma yazmışım <3
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 9 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform