Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#MorpHeus Şikayet
@#MorpHeus İsimli arkadaşın farklı forumlarda adıma açtığı hesapların haddi sınırı yok. İnsanlara başka forumlarda benmişim gibi tanıtım reklam yapıyormuş.

Bu arkadaşın 2.yasaklanışıdır bir kaç ay öncede aynı sebepten dolayı yasaklanmıştı.

Kanıtlar :
dG0yMX.jpg
bGYz9b.png
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Forumda son sıralar çok gereksiz şeyler dönüyor. Rahatsız etmeye başladı.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ayıp be valla ayıp,şu düştüğünüz duruma bak.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu olayları çıkartanların hepsinin yaşı 15 den büyük değil :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-06-2017 Saat: 18:10)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu olayları çıkartanların hepsinin yaşı 15 den büyük değil :)

12 yaşında bir çocuğun teki forumdaki kullanıcıların nicklerini kullanarak bir şeyler yapıyor. Bu 2.oldu eskidende bu sebepten ötürü yasaklanmıştı başkalarının adına hesap açtığından.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben 2. Kez Yasaklanmadım ? Sadece Uyarı Yedim ?
Ben Tanıtım Yapmadım Senin Adınla ?

Sadece Bu "ForumMaks"'da Adımı Crawl/MorpHeus Değilde Başka Birşey Yaptım. Epostamı veremem@cok.gizli yaptım fakat bu atadeneme.10tl.net'de Ripbyrustavi02'nin hesabı varmış epostası aynı imiş.

Bu Banlanan [TR]Flash'da Benim Ripbyrustavi02 sanmış e-postadan. Adımı Ripbyrustavi02 yaptı. Benimde İşim Çıktı Diyecektim Fakat Diyemedim.

+ Bu [TR]Flash'da Beni Suçluyor

Neymiş Dememişşin bana crawl olduğunu

jSNcEUGTRVianD5pbo4grw.png
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-06-2017 Saat: 19:00)#MorpHeus Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben 2. Kez Yasaklanmadım ? Sadece Uyarı Yedim ?
Ben Tanıtım Yapmadım Senin Adınla ?

Sadece Bu "ForumMaks"'da Adımı Crawl/MorpHeus Değilde Başka Birşey Yaptım. Epostamı veremem@cok.gizli yaptım fakat bu atadeneme.10tl.net'de Ripbyrustavi022nin hesabı varmış epostası aynı imiş.

Bu Banlanan [TR]Flash'da Benim Ripbyrustavi02 sanmış e-postadan. Adımı Ripbyrustavi02 yaptı. Benimde İşim Çıktı Diyecektim Fakat Diyemedim.

jSNcEUGTRVianD5pbo4grw.png

Ya Allahım nasıl iğrenç bir kitlenin içine düştüm bu kadar çocukça davranan hatta davranmayı geçtim zaten çocuk olan kişilerden bıktım usandım.

Hatırlatırsam crawl hesabında yasaklanmıştın. Ayrıca benim hesabımı kullanarak link paylaşıyormuşsun banlıyorlarmış tekrar açılınca tekrar reklam yapıyormuşsun. Söyleyebilirdin ben ripbyrustavi02 değilim diye fakat link paylaşımına devam etmişsin.

Yaşın kaç ki adıma küfürler edip reklamlar yapıyorsun?
pW9daL.jpg
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Neler Diyorsun ? Ben Link Paylaşmadım. Ya Bak Her şey Bu [TR]Flash'ın Yüzünden

Adımı Ripby- Yapmış Yukarıda da Dedim Ben o değilim dicektim vaktim olmadı o da beni suçluyor 3 hafta oldu hala niye demedin diye forum zaten 2 3 gün önce kuruldu neyin kafası
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-06-2017 Saat: 19:11)#MorpHeus Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Neler Diyorsun ? Ben Link Paylaşmadım. Ya Bak Her şey Bu [TR]Flash'ın Yüzünden

Adımı Ripby- Yapmış Yukarıda da Dedim Ben o değilim dicektim vaktim olmadı o da beni suçluyor 3 hafta oldu hala niye demedin diye forum zaten 2 3 gün önce kuruldu neyin kafası

Nickini değiştirdiğine dair kanıtın var mı? Forum maks baba yazıp github linkleri atıyormuşsun. Beni ilgilendirmiyor değişip değişmediği eposta adresinde aynı çıkmış. Kendini aklayacak bir savunma yapmazsan bu iş sadece iddiadan öteye gidemezse şikayetimi geri çekmeyeceğim.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet Var. Gel Maxi ye Anlatsın Her Şeyi Yada Arşivi Oku Anla.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-06-2017 Saat: 19:15)#MorpHeus Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Evet Var. Gel Maxi ye Anlatsın Her Şeyi Yada Arşivi Oku Anla.

Beni arşiv ilgilendirmiyor bana kanıt sunacaksın şuanda sorgulanan sensin ben niye araştırıyorum ki?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
http://prntscr.com/fm1eos

[TR]Flash'ın [ Caxing_ diğer adı ] Benim İsmimi rip yaptığının ss i

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-06-2017 Saat: 19:22)#MorpHeus Nickli Kullanıcıdan Alıntı: http://prntscr.com/fm1eos

[TR]Flash'ın [ Caxing_ diğer adı ] Benim İsmimi rip yaptığının ss i

Olay bundan ibaret değil madem değiştirdi neden reklam yapıyorsun? Bari ben değilim deseydin bu kadar zor mu.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam anlamıyormusunuz ?

Kod:
Benimde İşim Çıktı Diyecektim Fakat Diyemedim.

[img]https://image.prntscr.com/image/jSNcEUGTRVianD5pbo4grw.png[/img]

Size hâlen Saygım Var.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
iyi hoş güzelde ben ikikere rip steamda aktif ol please yazdım hiç cevap yazmadım ben rip deyilim diye bilirdin.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben Senin Steamda Aktif ol please yazısını görmedim zaten rip değildim yukarıda'da dediğim gibi ozamanlarda işim çıktığı için çıkmıştım.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@dream41 küsmüyüz seninle sana 3 ay cevap vermedim diye benle küstünmü?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Caxing'i görünce şaşırdım. Onur'dan haber var mı? Bayağıdır görüşmüyoruz.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-06-2017 Saat: 19:30)#MorpHeus Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam anlamıyormusunuz ?

Kod:
Benimde İşim Çıktı Diyecektim Fakat Diyemedim.

[img]https://image.prntscr.com/image/jSNcEUGTRVianD5pbo4grw.png[/img]

Size hâlen Saygım Var.

İşin çıktıysa niye reklam yaptın kardeşim dikkat dağınıklığın falan mı var?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-06-2017 Saat: 19:33)Ainsworth Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Caxing'i görünce şaşırdım. Onur'dan haber var mı? Bayağıdır görüşmüyoruz.

Caxing_ Buradaki Banlanan [TR]Flash Hocam Corleone,[TR]Flash,Caxing_ Vs.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping