Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Windows XP Kuracağım.
Bilgisayar kaldırır kaldırmasınada sen kullanabilir misin ? Şahsen ben şuan piysada ki bütün işletim sistemlerini kullandım.Eğer benim gibi 10 senelik windows kullanıcısıysanız her oyunu desteklememsi sudo kodlarını ezberlemek sizi zorlar linuxte.2 gün durmadım ben hem elementary OS kullandım hem linux mint.Bu arada aynı performans düşüklüğünü ubuntu veya linux dağıtımlarında da görebilirsin.Ekran kartının veya sistemin genelin desteklediği bir işletim sistemini kullanmanı söylemiştim.Bana soracak olursan sen benim yerimde olsan kullanır mısın diye şöyle derim;
"Evde senin bilgisayarın aynısından var ve windows 7'den hiç şaşmadık.2014'e kadar XP kullandım.Bilgisayarı kullanıyor olsam xp dönerdim"
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
benim kullandığım bilgisayar 10senelik ve hiç linux falan kurmadım hep windows7 olarak kaldı ve windows 7 iyi öbür windowslar kötü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Oda var. komutlara alışmam çok zor olabilir. düşüneceğim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bilgisayarını windows xp yap. 512mb ramli bilgisayarım vardı xp de 0 kasma.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Windows 7 Ultimate format attırdım. birkaç ayar yaptım sonra usb bellek ram taktım 9 gb ram oldu. 0 kasma.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
REKLAM
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1. https://saglamindir.net/orjinal-windows-xp-professional-sp3-msdn-full-turkce-indir En saglam xp linki
2. Rufus ile ISO yazabilirsiniz. Hep kullanırım, sağlam program.
3. XP'de sadece maus ve klavye gibi sürücüler otomatik yüklenir. Ekran kartının varsa wifi sürücünün felan xp uyumlu sürümlerini indirebilirsin.
4. XP kurulabilmesi için hardiskin sıfırlanması gerekir.

Ayrıca USB bellek ram dediğin şey normal ram işlevini görmez. Yani ona para verdiysen yazık olmuş hiçbir işlevi yok bilgisayar üstünde. İşe yaramadığını anlayan microsoft windows7 üstünde o özelliği devre dışı bıraktı.

https://forum.shiftdelete.net/threads/readyboost-nedir-nekadar-ise-yarar-neyi-etkiler.199173/

Bkz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
REKLAM
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konuyu hortlatma amacın nedir?

(11-06-2017 Saat: 21:15)Hynes Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yıllardır bana hiçbir sıfır bilgisayar alınmadı.oyüzden umudumu kestim. kusura bakma :/

Yalnız şuna iyi güldüm ha :D Bir an kendimden utandım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
REKLAM
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform