Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Modern Red Tema Kodlamada %40
bir gündür düşünüyordum aklıma tema yapmak geldi görüşlerinizi bekliyorum
şuan %40lık kısmını kodladım bitirdikden sonra forumda bedava olarak paylaşıcagım
w4bMuS.jpg
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok hoş geldi bana :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bekliyoruz hocam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Zamanında webkorsan vardı çok benziyor hatta aynısı :) Tamamını görmek isterim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-06-2017 Saat: 09:45)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Zamanında webkorsan vardı çok benziyor hatta aynısı :) Tamamını görmek isterim.

webkorsan temasını gormedim bilmiyorum ama daha cok sey kodlamada header footer gibi. tema yapmak geldi aklımdan yapmaya basladım boyle bi tema cıktı :) bakalım nasıl bisey olacak :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ya tema güzelde bana nedense bu sıralar yapılan bütün temalar default temanın renkleri değiştirilmiş veya üzerinde çok ama çok az oynama yapılmış oluyor o yüzden daha farklı temalar yapmaya bakın.
Builds mobile apps or something
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-06-2017 Saat: 15:25)Krons Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ya tema güzelde bana nedense bu sıralar yapılan bütün temalar default temanın renkleri değiştirilmiş veya üzerinde çok ama çok az oynama yapılmış oluyor o yüzden daha farklı temalar yapmaya bakın.

Mybbla bu birazda zor Mybb sablonları ve degiskenleri cok Bunlar kafa karıştırıcı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping