Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dizi Siteleri İçin Altyazılı Kaliteli Dizi Bölümleri Ayarlanır-Satılır
5kyqVL.png
g23qpO.png
Merhaba eğer dizi sitesi açtıysanız ve bölümlerden dolayı kaynak sıkıntısı çekiyorsanız üzülmeyin biz sizin için a-dan z-ye her dizinin istediğiniz bölümlerini makul bir fiyata sağlarız.
g23qpO.png
Video formatları MP4 olmakla birlikte sizlere Türkçe Altyazı ile birlikte dizileri sunuyoruz! Ayrıca 720P!
g23qpO.png
5 Bölüm (Aynı Dizi) 10TL
5 Bölüm (Farklı Dizi) 13TL
10 Bölüm (Aynı Dizi) 15TL
10 Bölüm (Farklı Dizi) 18TL

g23qpO.png
Ödeme yöntemleri;
papara-logo.png
g23qpO.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Vps ile yapıyorsun herhalde? indirip upleoad işi bildiğim için fiyat çok bunu sende biliyorsun her ne ile yapıyor olursan ol bunu fiyatlar fazla.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-05-2017 Saat: 18:40)ismaililhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Vps ile yapıyorsun herhalde? indirip upleoad işi bildiğim için fiyat çok bunu sende biliyorsun her ne ile yapıyor olursan ol bunu fiyatlar fazla.

Hayır normal olarak mp4 olarak sunuyorum. Kişi kendi sunucusunda barındıyor. Siz anlamadınız birde galiba,ben bir diziyi tamamen satmıyorum. Diyelim 60 bölümlük bir dizi 55 bölümü sitede 5 bölüm yok bulamıyorsunuz ben o beş bölümü bulup size atıyorum :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Peki; diyelim Game of Thrones'un 7. sezonunun tamamını ben senden istedim.(sanırım 7 bölüm). Sen bunu bulsan kaç para? bulamazsan benim sana verdiğim para ne olacak?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-05-2017 Saat: 18:45)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(22-05-2017 Saat: 18:40)ismaililhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Vps ile yapıyorsun herhalde? indirip upleoad işi bildiğim için fiyat çok bunu sende biliyorsun her ne ile yapıyor olursan ol bunu fiyatlar fazla.

Hayır normal olarak mp4 olarak sunuyorum. Kişi kendi sunucusunda barındıyor. Siz anlamadınız birde galiba,ben bir diziyi tamamen satmıyorum. Diyelim 60 bölümlük bir dizi 55 bölümü sitede 5 bölüm yok bulamıyorsunuz ben o beş bölümü bulup size atıyorum :)

Ben dowlander siteleri için sandım. Mp4 olarak sunuyormuşşun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-05-2017 Saat: 19:56)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Peki; diyelim Game of Thrones'un 7. sezonunun tamamını ben senden istedim.(sanırım 7 bölüm). Sen bunu bulsan kaç para? bulamazsan benim sana verdiğim para ne olacak?

Dizi yayınlandıktan sonra buluruz hocam :) İstediğiniz yerdede yayınlarsınız. Para konusuna gelirsek ben dizileri hazırlayacağım size dizi hazır diyeceğim siz ücreti yollayacaksınız bende size dizi bölümlerini atacağım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-05-2017 Saat: 20:27)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bende size dizi bölümlerini atacağım.

Öyle yapmak yerine kullanıcıya atmak yerine direk video barındırma siteleri upload etsen ? daha mantıklı olmaz mı ?
-Hayırlı İşler Umarım Para Kazana Bilirsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-05-2017 Saat: 22:04)MrTom Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(22-05-2017 Saat: 20:27)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bende size dizi bölümlerini atacağım.

Öyle yapmak yerine kullanıcıya atmak yerine direk video barındırma siteleri upload etsen ? daha mantıklı olmaz mı ?
-Hayırlı İşler Umarım Para Kazana Bilirsin.

O tarz bir site malesef yok hocam. Hem telif haklarını es geçecek hemde bize para kazandıracak. Teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
oyun modları paylaşılan siteye onlarca torrent upload ediyorum. Game of thrones ile de başa çıkarım herhalde.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-05-2017 Saat: 22:41)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: oyun modları paylaşılan siteye onlarca torrent upload ediyorum. Game of thrones ile de başa çıkarım herhalde.

Yinede lazım olursa kısa sürede temin edebilirim hocam. Mesaj atabilirsiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İlla dizi mi ? Film olabilir mi ? Hayırlı Satışlar :)
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-05-2017 Saat: 19:25)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İlla dizi mi ? Film olabilir mi ? Hayırlı Satışlar :)
Filmde olabilir fakat fiyat biraz artar :) Hem çok fazla film olduğu için bulmak sıkıntı olabilir
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Game of Thrones kısa süre sonra başlayacak. Bölümleri yayınlayabilecek olan dizi siteleri 7 bölüm için binlerce tl kazanacaklar. İsteyene çok ucuza yayınlandığı gibi GOT bölümlerini satabilirim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping