Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tema tasarımı yaptırmak istiyorum
Merhaba çok değerli 10tl takımı.Forum siteme editleme olmamak kaydıyla kaliteli bir tema yaptırmak istiyorum.Hem sadeliğiyle hemde kullanışlığıyla ön planda olmasını istiyorum.Fakat tasarımcı arkadaşlarımdan 0'dan kendi kodladıkları ve yaptıkları temaları bana örnek olarak gösterebilme ihtimali olursa fikir edinirim.Öyle şunu yapın bunu yapın diye birsürü şey dizmeyeceğim uygun fiyatla olmasıda önemli uçuk kaçık fiyatlar ödeyemem malesef.Tabiki başta mobil uyumlu olması önemli bunu belirteyim detayları bana özel mesaj ile ulaşacak arkadaşlarla konuşalım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kodlayacak birini bulursanız çizimini yapabilirim.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Uygun fiyat derken ne kadar mesela?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-05-2017 Saat: 19:05)Orion Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Uygun fiyat derken ne kadar mesela?
Tasarım örneklerini gördükten sonra bu fiyatı verebilirim.Belirli bir bütçem var tema için verebileceğim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-05-2017 Saat: 01:30)bollyturkkadir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(22-05-2017 Saat: 19:05)Orion Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Uygun fiyat derken ne kadar mesela?
Tasarım örneklerini gördükten sonra bu fiyatı verebilirim.Belirli bir bütçem var tema için verebileceğim.

Bütçeyi söylesen ona göre de gösterebilirdim.
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=89263
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Tasarım için verebileceğiniz miktar benim emeğimi karşılayacak mı ona bakmam gerekiyor. Verebileceğiniz fiyatı özelden yollarsanız güzel olur. Boşu boşuna başlamak olmaz değil mi ?
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-05-2017 Saat: 20:27)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Tasarım için verebileceğiniz miktar benim emeğimi karşılayacak mı ona bakmam gerekiyor. Verebileceğiniz fiyatı özelden yollarsanız güzel olur. Boşu boşuna başlamak olmaz değil mi ?

Şöyle söyleyim elinizde daha önce yaptığınız tema örneklerinden bahsediyorum değerli arkadaşlarım yani siz bana daha önce tasarlamış olduğunuz tasarımları örnek olarak yollayın ve bu tasarımlara biçtiğiniz fiyatlarıda altlarına ekleyin bende bu tasarımlardan yola çıkarak ve tabi ki fiyatlardan..Teklifimi sizlere sunacağım ve bu şekilde bi tasarım için anlaşabilirmiyiz anlaşamazmıyız onu tartışacağız inşallah.
Yani baktıktan sonra 50 tl'de diyebilirim 250 tl'de diyebilirim önce çalışmaları görmek istememin sebebi budur sayın hocalarım.Kendimce bir fiyat analizi yapacağım eğer böyle 0'dan yaptırmak bana pahalıya m'al olacaksa hali hazırda sattığınız temalardan alacağım.Teşekkür ederim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-05-2017 Saat: 04:24)bollyturkkadir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23-05-2017 Saat: 20:27)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Şöyle söyleyim elinizde daha önce yaptığınız tema örneklerinden bahsediyorum değerli arkadaşlarım yani siz bana daha önce tasarlamış olduğunuz tasarımları örnek olarak yollayın ve bu tasarımlara biçtiğiniz fiyatlarıda altlarına ekleyin bende bu tasarımlardan yola çıkarak ve tabi ki fiyatlardan..Teklifimi sizlere sunacağım ve bu şekilde bi tasarım için anlaşabilirmiyiz anlaşamazmıyız onu tartışacağız inşallah.
Yani baktıktan sonra 50 tl'de diyebilirim 250 tl'de diyebilirim önce çalışmaları görmek istememin sebebi budur sayın hocalarım.Kendimce bir fiyat analizi yapacağım eğer böyle 0'dan yaptırmak bana pahalıya m'al olacaksa hali hazırda sattığınız temalardan alacağım.Teşekkür ederim.

Geç gördüğüm için kusura bakma etiketleseydin güzel olurdu.
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=89263&pid=575262&highlight=red+power#pid575262
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=74196&pid=459351&highlight=soft+flat+theme+v3#pid459351

ücretsiz olarak yayınladığım en iyi temalarım bunlar. Şimdi çok daha iyisini yapabiliyorum ama.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping