Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yüklediğim Tema Varsayılan Olmuyor
Öncelikle Doğrı yer degilse Lütfen Silin Sitede Aradım Baslığı Bulamadım Yüklediğim Tema Varsayılan Olmuyor kullanıcıyı zorlaseceneğiyle oluyor bunu nasıl düzeltebiliririm Mybb Sistemini Kullanıyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Temalar Şablonlar / Temalar / yüklrdiğiniz temanızın sağında ok işaretine tıklayın varsayılan olur
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Öncelikle,yanlış yere açılan konu silinmez. uygun olduğu bölüme yetkililerimiz tarafından taşınır. tema isminin yanında ok işareti vardır,ona tıklayınız. eğer düzelmezse bana burdan ulaşın. Eğer siteniz 10tl.net dışıysa,10tl.net harici destek bölümüne taşınacaktır.Site adresinizi veriniz.. eğer 10tl.net dışıysa code tagına alıp atınız..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
localde denıyorumsımdık soyle ıza edeyım bır tema yukledım sayfanın altında dıl secenegın yanında temalarcıktı onu sectım ve panelden nekadar varsayılan temayı secsemnde ındex sayfasında sectığım tema kalıyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Türkçeyi dügün bir şekilde kullanın.resim ile anlata bilir misin? pek anlamadımda..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Forum ayarları/Genel Yapılandırma Ayarlarından Tema Seçimi Gösterilsin Mi? seçeneğini hayır yap kaydet
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ben karanlık bir ortamda yazıyorum normal bana demişin türkçeyi düzgün kullan diye bence sen kendine bak önce neyse konumuza gecelim
R07aG6.png
Buda Anasayfa Teması 
GB8q42.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kullanmak istediğin temanın adı ne ? ayrıca benimle böyle konuşamazsın.. hakkın yok.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bak guzel kardesim sende hata yapmısın demı sana benle boylekonusma hakkını kım verıyor kardesım sen once knedı uslubunu degıstır sonra baskalarını elestır
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Neyse,arkadaş çözümü yazmış..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
O zaman CSS temasını sil bi öyle dene.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
teşekkürler kurban düzelttim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
css temasını sıldım zaten konukcu v3 kullanıyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar o kadar yanlış bilgi vermişsinizki adamın aklı karışmış footer temayı seçince sadece kendinizde değiştirmiş oluyorsunuz admin panelden tema değiştirince sizin tema footer seçtiğiniz tema oluyor bunu düzeltmek için Kullanıcı Paneli > Hesap Seçenekleri > Forum teması var oradan varsayılanı seçerseniz admin panel den değiştirdiğiniz zaman otomatik olarak sizin temada değişir.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping