Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
100TL tema yaptırmak istiyorum
Exclamation 
Selam arkadaşlar. Aklımda bir tema var ve bu temaya benzer bi tema bulamadım. Bu işte uzman arkadaşlar var ise mybb siteme tema yaptırmak istiyorum. Ücreti başlıktada yazdığı üzere 100 TL olacak. Ödeme olarak ininal yada mobil uygun. Daha farklı yöntemleri olanlar yorum yazabilir görüşürüz :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Dream41 hocam bu konuda yardım edebilir.. (isterse)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-05-2017 Saat: 12:00)Hulevoftion Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Dream41 hocam bu konuda yardım edebilir.. (isterse)

Önüne gelen konuda adamı etiketlemekten bıkmadınmı?

-
metehandurmus'a başvurabilirsin. Bol bol referansı var.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-05-2017 Saat: 12:10)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(20-05-2017 Saat: 12:00)Hulevoftion Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Dream41 hocam bu konuda yardım edebilir.. (isterse)

Önüne gelen konuda adamı etiketlemekten bıkmadınmı?

-
metehandurmus'a başvurabilirsin. Bol bol referansı var.

Yorumuna teşekkür etmiş garip :D @xoxox
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Beni uyardığı için teşekkür ettim,bir amacım yok..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çizim konusunda paralı yapıyorum. Eğer kodlamacı bulursanız arkadaş ile aramızda halledip size fiyat sunarız.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ne tarz bir tema istediğine bağlı olarak yapabilirim. Ve ödeme konusunda güven verirsen.

Not: Son zamanlarda renk uyumu konusunda oldukça ustalaştım ve fonksiyonel tema yapmada üstüme olmadığını düşünüyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-05-2017 Saat: 14:18)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ne tarz bir tema istediğine bağlı olarak yapabilirim. Ve ödeme konusunda güven verirsen.

Not: Son zamanlarda renk uyumu konusunda oldukça ustalaştım ve fonksiyonel tema yapmada üstüme olmadığını düşünüyorum.
Ben ödeme konusunda sonsuz güven verebilecek birisiyim. Ödemeyi yaptıktan sonra bile temayı alabilirim senden onda bir sıkıntı yok. Özelden görüşelim sana ulaşabileceğim iletişim bilgisi verebilir misin?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-05-2017 Saat: 17:12)macspace Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(20-05-2017 Saat: 14:18)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ne tarz bir tema istediğine bağlı olarak yapabilirim. Ve ödeme konusunda güven verirsen.

Ben ödeme konusunda sonsuz güven verebilecek birisiyim. Ödemeyi yaptıktan sonra bile temayı alabilirim senden onda bir sıkıntı yok. Özelden görüşelim sana ulaşabileceğim iletişim bilgisi verebilir misin?

Tabi gönderiyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

eXpertBoss -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping