Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En iyi kameraya sahip telefon açıklandı!
Fotoğraf makineleri ve mobil cihazların kameralarına puan veren DxOMark, HTC U 11’in puanını açıkladı. HTC U 11, en iyi kameraya sahip telefon seçildi!
HTC, son 2-3 yıldır süren kötü gidişatın dün tanıtmış olduğu HTC U 11 modeli ile son vermeyi planladı. Donanımda olduğu kadar kamera konusunda da iddialı olan HTC U 11, DxOMark‘ta yeni bir rekor kırmayı başardı.
HTC, kendisine ait olan UltraPixel teknolojisini HTC U 11 ile yeniliyor. HTC U 11, 12 megapiksel çözünürlüğünde UltraPixel 3 teknolojili ana kameraya sahip. UltraSpeed odaklama özelliği ile gelen ana kameranın diyafram açıklığı ise f/1.7. Bu kamera RAW formatında fotoğraf çekebiliyor ve 4K çözünürlüğünde video kaydı yapabiliyor.
HTC U 11‘in ön kamerası ise 16 megapiksel çözünürlüğünde. Selfie tutkunları için ön kamerada Live Make-up özelliği yer alıyor. Bu sayede çektiğiniz selfieler otomatik rötuşlanıyor.
Fotoğraf makineleri ve mobil cihazların kameralarına puan veren ve bu verdiği puanların genel geçer bir standardı olan DxOMark, HTC U 11’e tam 90 puan verdi. HTC U 11, 90 puan alarak, en iyi kameraya sahip telefon unvanını Google Pixel’den almayı başardı. Google Pixel ise 89 puan ile 2. sıraya düştü.

1495024056_htc-u-11.png
HTC U 11, DxOMark’ın testlerinden sırasıyla; pozlama ve karşıtlık 89, Renk 85, Otomatik netleme 93, Doku 92, Kumlama 92, Yapay doku 75 ve Flash 87 puanlarını almayı başardı. Ortalamada 90 puan alan HTC U 11’i bu yıl geçecek bir telefon olmadığı söyleniyor.

TEKNOLOJİOKU
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sonra P20 Pro çıktı ve tahtından indirdi

Taifun
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ya ben hala bunun en iyi kamera olcağını sanmıyorum ki bence daha iyi kameralar var,bu arada bende teknoloji ile uçaksavarlar,uçaklar yaparken akıllı telefon kamerası geliştirmeyi nasıl başaramıyorlar hızlıca anlamıyorum.Fotoğraf dediğin gerçeğin tıpa tıp aynısı olacak :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping