Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IP'si görünmeyen ziyaretçiler
Arkadaşlar IP'si görünmeyen ziyaretçilerde anormal bir durum olarak sayılabilir mi? Gece 4te bile 200'den düşmüyor ziyaretçi ve kaynağını çözemedim (60).
http://fulloyuntr.10tl.net/online.php
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Biraz daha akıl yürütüp link.tl'ye bakabilirsin. Bak bakalım para kazanmış mısın? Bu kadar ziyaretçi varsa eğer forumda para kaldırman gerekiyor.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-05-2017 Saat: 18:47)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Biraz daha akıl yürütüp link.tl'ye bakabilirsin. Bak bakalım para kazanmış mısın? Bu kadar ziyaretçi varsa eğer forumda para kaldırman gerekiyor.

Link.tl hesabı benim üzerime değil akıl küpü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-05-2017 Saat: 19:17)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(15-05-2017 Saat: 18:47)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Biraz daha akıl yürütüp link.tl'ye bakabilirsin. Bak bakalım para kazanmış mısın? Bu kadar ziyaretçi varsa eğer forumda para kaldırman gerekiyor.

Gitti paralar desene :/
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Ben siteyi senin sanıyordum her neyse sitende bot ziyaretçiler vardır bir arada basmıştı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Site benim zaten para kazanma amacım yok. Yazın düzenleyeceğim herşeyi. Ayrıca 3 aydır bu şekilde. Sen forumdaykende 500 oluyordu çünkü sürekli konu falan atılıyordu. Ayrıca hepsi aynı konuya doluşuyor o konu 40k view oldu arkasından gelen var oda 30k bot değildir diye düşünüyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben size diyorum abi 10tl nin mybb'ye reset lazım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-05-2017 Saat: 19:34)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Gitti paralar desene :/

Link.tl hesabı benim üzerime ve 2-3 haftada sadece flash reklamlardan 0,132 TL kazanmışım :) Öyle ahım şahım bir para yok malesef.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping