Girici Web Proxy: Ücretsiz Open Source Web Proxy Yazılımı

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Yardim Talebi] Site Hatası
Arkadaşlar Web sitesi admin paneline giriş yapamıyorum şifre doğru yanlış diyor. şifre yolla diyorum yollamıyor. Normalde admin girişi yapılı forumda ama admin paneline girerken şifre istiyor. Forumda çıkış butonuna basıyorum çıkış dahi yapmıyor konu paylaşımı yapabiliyorum Nedeni nedir sizce?

Çözümü bilen Yardım edebilir mi lütfen.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Temayı değiştirin, siteisminiz.10tl.net/admin sayfasından giriş yapın. Admin panelde hata veriyorsa şifrenizdeki karakterleri gözden geçirin.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sitenizi atar mısınız?
computer science
"la vittoria sara nostra"
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bakın sol alt köşede www yazısı var oradan gidebilirsiniz ben yeni üyeyim diye ekleyemiyorum link falan. Ayrıca arkadaşım üye girişi yapıyor panelden gidemiyorsunuz alın id şifre verim edit - edit

Hata bu:

Invalid administration session. (8644358a99736c4a380f1a50fedf4f49)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-05-2017 Saat: 16:49)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Temayı değiştirin, siteisminiz.10tl.net/admin sayfasından giriş yapın. Admin panelde hata veriyorsa şifrenizdeki karakterleri gözden geçirin.
Giremiyorum diyorum tema değiştir diyorsunuz tebrik ediyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@rbarut Açmamanız gereken bir ayarı açmışsınız onun için giriş yapamıyorsunuz. Sorunu düzelttim id ve şifrenizi açık alanda paylaşmayın.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
tmm teşekkür ederim @Dream41 :) ne olduğunu da bilirsem iyi olurdu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Admin kp > Forum ayarları > Forum bilgileri resimdeki ayarı kesinlikle açmaman lazım.

r3nE71.png
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping