Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rutbe Istek
Forumda ne eksikler varsa katilmak isterim ya canim sıkılıyor rutbe vb verin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
fulloyuntr.10tl.net gel. moderatör olarak başlarsın zamanla admin bile olabilirsin. yakın sürede yeni host ve domaine geçilecek
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Burda ya olmak istiyorum
@edward
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kardeşim D10 genelinde yetkili olmak için aktif olmanız ve öncesinde yararlı paylaşımlar yapmanız gerekmektedir. Ayrıca yetkili başvurularını uygun bölüme açmalısınız.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Pardon ben yanlış anlamışım. Malesefki canım sıkıldı vs diyip forumda yetkili olamazsınız. Üyelere destek verip belirli bir zaman içinde yetkili olabilirsizin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Daha Dün Geldiniz tüm üyelere sorsak sizi tanımıyorlar hocam. Ben 2014 tarihinden beri burdayım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tüm konularina baktigimda %80 yardim konusu biraz faydali olursan alinirsin tecrübeli değilsin bence
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Destek.10tl.net 'de Yetkili olmak için ilk adım yararlı konular açmalısınız. hep kopyala yapıştırda değil tabi. Aktif olmanız ve üyelere destek vermeniz ve son adım yetkili olmak istediğiniz kısıma başvuru formu açıp adminlerimizin cevabını beklemelisiniz.öyle hemen rütbe alamazsınız.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping