Anket Başlığı: En hızlı tarayıcı
Chrome
77.78%
14 77.78%
Firefox
5.56%
1 5.56%
Yandex
0%
0 0%
Opera
16.67%
3 16.67%
Katılımcı sayısı: 18 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En Hızlı Tarayıcı ? Anket
Selamlar en hızlı tarayıcı sizce hangisi ben, Chrome kullanıyorum ama en hızlı olduğundan emin değilim en çok adı geçenleri ankete ekliyorum oy kullanarak bizi aydınlatın *-*
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Opera Ve Mozilla Bide İnternet Explorer Ekle :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Firefox çok kastırıyor kullanma, Chrome daha az kastırıyor, Operada chrome ile aynı geri kalanı fıss opera ile chrome birinci gelir bence.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
4 tarayıcı yok ama :) her neyse bence chrome :)
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Chrome leş bir tarayıcı bence. Sevilmesinin nedenini de anlamıyorum. Çok ram yiyor, arkaplanda açık değilken bile çalışıyor, çok kolay "virüs" giriyor yani daha ne sayayım.

Opera bence bu dünyaya fazla bir tarayıcı. Hızlı, kullanışlı, fazla ram yemeyen ve sürekli gönüllü kişiler tarafından geliştirilen bir yazılım. Değerini bilin.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-04-2017 Saat: 23:45)Ainsworth Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Chrome leş bir tarayıcı bence. Sevilmesinin nedenini de anlamıyorum. Çok ram yiyor, arkaplanda açık değilken bile çalışıyor, çok kolay "virüs" giriyor yani daha ne sayayım.

Opera bence bu dünyaya fazla bir tarayıcı. Hızlı, kullanışlı, fazla ram yemeyen ve sürekli gönüllü kişiler tarafından geliştirilen bir yazılım. Değerini bilin.
Şöyle bir şeyde var , diyelim bir adam var 3 senedir chrome kullanıyor birden opera tarayıcısını kullanmaya geçse zor olmaz mı ? böylede düşünmek lazım .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-04-2017 Saat: 23:48)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(26-04-2017 Saat: 23:45)Ainsworth Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Chrome leş bir tarayıcı bence. Sevilmesinin nedenini de anlamıyorum. Çok ram yiyor, arkaplanda açık değilken bile çalışıyor, çok kolay "virüs" giriyor yani daha ne sayayım.

Şöyle bir şeyde var , diyelim bir adam var 3 senedir chrome kullanıyor birden opera tarayıcısını kullanmaya geçse zor olmaz mı ? böylede düşünmek lazım .

Hocam Opera'yı 1 saat deneyip tekrar yorum yazabilir misiniz
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-04-2017 Saat: 23:50)Ainsworth Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(26-04-2017 Saat: 23:48)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Hocam Opera'yı 1 saat deneyip tekrar yorum yazabilir misiniz

Opera chromium altyapısı kullanıyor arayüzü dışında az çok olsada benziyor. Geçişlerde problem yaşayacağınızı sanmıyorum.

Daha bir çok tarayıcı var Maxthon,Surf,Safari,Yandex gibi... Türkiyede bilinmeyen Opera gibi tarayıcılara erişmekte mümkün.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Chrome kullanıyorum. Virüs olayı tamam ama en basit kullanılan ve Google'ın içindeki görseller olsun bilgiler olsun farklı. Mesela Chrome da bulduğumu Yandex'te bulamıyorum.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Chrome diğer tarayıcılara karşın daha sade bir arayüze sahip o yüzden daha çok tercih ediliyor,edilmeyi hak ediyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence Opera, Chrome Olmama Sebebi İse RAM Canavarı Olması.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hepsini uzun zaman kullandım. En iyisi Opera bana göre. Chrome'un başı Google diye bu kadar yaygın. Önümüzdeki yıllarda Opera çok yaygın olacak gibi hissediyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Opera en iyisi bence de ama chrome kullanıyorum neden bilmiyorum. Chrome'un hızlılığının sebebi daima ram yemesi. Oyun oynamadığım için problem olmuyor hep hızlı açıldığı için chrome şu an tercihim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Opera öyle yada böyle iyidir lakin şu bir kesin ki chrome son derece sadece ve kullanışlı bir tasarıma sahip olmasıyla birlikte aradığınızı bulabiliyorsunuz kullanıcıların çoğu bunun için chromu tercih ediyor...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Teknolojik -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping