Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bakım Scripti Animasyonlu
Merhabalar,

Mükemmel bir bakım scripti ile karşınızdayım.
Herhangi bir ayarı değiştirmenize gerek yoktur rardan çıkartıp index.php yerindeki kodlarını yedek alıp indirdiginiz bakım scripti index.php icindeki kodları orjinal sitenizdeki index.php kodlarıyla degiştirin.

Yanlıs Yere Konuyu Actıysam Kusura Bakmayın.
İndirme Link

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konu yeri doğru paylaşım için teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
index.php yazmışsın html yazılmış index.html olacak :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bakım scripti olmaz , hem bunu sitesine koyanlar geri nasıl açacaklar ? tüm kodları değiştirmişsiniz .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-04-2017 Saat: 15:07)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bakım scripti  olmaz , hem bunu sitesine koyanlar geri nasıl açacaklar ? tüm kodları değiştirmişsiniz .

hocam .com yapanlar kendi ftpleri var oldugu icin kullanabilirler istiyen o sekılde kullanabilirler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-04-2017 Saat: 13:56)froumdroid Nickli Kullanıcıdan Alıntı: index.php yazmışsın html yazılmış index.html olacak :)

pardon güncelliyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-04-2017 Saat: 10:30)Keisly Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konu yeri doğru paylaşım için  teşekkürler.

ben teşekür ederim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Merhabalar,

Mükemmel bir bakım scripti ile karşınızdayım.
Herhangi bir ayarı değiştirmenize gerek yoktur rardan çıkartıp index.html yerindeki kodlarını yedek alıp indirdiginiz bakım scripti index.html icindeki kodları orjinal sitenizdeki index.html kodlarıyla degiştirin.

Yanlıs Yere Konuyu Actıysam Kusura Bakmayın.
İndirme Link

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tek sayfalı bir 10tl sayfası açıp html kodlarını oraya aktarıp bize önizleme olarak gösterirsen daha iyi olur.
Ellerine sağlık..
computer science
"la vittoria sara nostra"
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-04-2017 Saat: 20:27)Gameiro # Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tek sayfalı bir 10tl sayfası açıp html kodlarını oraya aktarıp bize önizleme olarak gösterirsen daha iyi olur.
Ellerine sağlık..

Öneriniz İcin Teşekür Ediyorum başdaki konumu düzenleyemedigim icin yenisini eklicem malesef tek sayfalı acmayı denedim mlsf olmadı proxy 404 bad reguest hatası aldım düzeldiginde eklerim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hostinger dan dandik bir tane açarak demolarını oraya koy ben öyle yapıyorum.

Bakım scripti lazım olmuyor desem yalancı olurum , çok aradığım şeylerden .. deniyeceğim.

iyi forumlar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bakim Scripti Tarafimca Kurulmuştur.
http://bakimsprdemo.10tl.net/
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
GUNCEL. YUKARIDAKI YORUMDAN DEMOYA BAKABILIRSINIZ.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-04-2017 Saat: 12:35)AvanT2. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bakim Scripti Tarafimca Kurulmuştur.
http://bakimsprdemo.10tl.net/

tskkürler adminler başlıgı güncelleyip eklerse sevinirim..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping