Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hacker Teması ?
Arkadaşlar bana ayyildiztim.10tl.net sitem için Hacker teması gerekli bana hacker Teması ulaştırabilirmisiniz ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
1. Hacker olsa idiniz isim özentiliği yapmazdınız.
2. Sitenizin ismi yüzünden dalga geçilcek bunu biliyorsunuz değilmi
3. ranklar için tht nin ranklarını kullanmayın
4. Hacker teması diye bir şey yok , timlerin yaptığı kendilerine özel temalar var.
5. konuya göre cevap vereccek olursam selenium temayı öneriyorum
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaş yardım istiyor terslemenize gerek yok.Olamaz mı bizlerde zamanında özendik.Her insan özgün'mü buralarda?Bende mesela size bir şey söyleyeyim.Sitenizde bana bu siteden kategorileri aç demiştiniz.Ozaman sizde özentisiniz.Alıntı bu özentilik demeyelim.Kırıcı oluyor..Yani kimseyi burada kötülemeye gerek yok,arkadaşa tatlı bir dille söyleseydiniz olurdu.Bir anlık hevesini kırmaya değmiyor.Sonra niye tutan bir forum yok diye sorarsınız.Sizler gibiler yüzünden.Bir insan araştırmacı olmalıdır..
Site ismiyle neden dalga geçilsin ki?Özgün içerik koyarsa güzel yaparsa sitesini herkesden daha iyi olabilir.Seninle bir sıkıntım yok yanlış anlama..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Tekrar başladık senle...

ÖNERİMDE BULUNDUM İSİM ÖZENTİLİĞİ BÖLÜM ÖZENTİLİĞİNDEN FARKLI.. ÇOK DALGA GEÇİLİR.. ÇOK ARKADAŞIM O YÜZDEN FORUM AÇMIYOR :)
ARKADAŞA BİR TEMA DAHA ÖNERMEYE GELDİM
GECECİ V1.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Free host hacker alanı kurman biraz sacma gibi
Cunku
Bi Ddss adamin 2 saniye almaz
Hatta sagalm biri geldimi omue boyu gg
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(20-03-2017 Saat: 20:08)EvliyaCelebi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 1. Hacker olsa idiniz isim özentiliği yapmazdınız.
4. Hacker teması diye bir şey yok , timlerin yaptığı kendilerine özel temalar var.

Adam forumdan tema önerisi istemiş,eleştiri değil. Ona göre haraket edin. Ya konuya uygun yorum yapın yada hiç yapmayın. Heves kırmaya gerek yok.

--
#Power'in yaptığı Soft Flat V4 ü öneririm. Temadaki mor kısımları kırmızıya çevirirseniz çok hoş olur. Birde Hatake'nin yayınladığı Redhat diye hatırladığım tema var. İkisinide kullanabilirsin.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(20-03-2017 Saat: 20:08)EvliyaCelebi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 1. Hacker olsa idiniz isim özentiliği yapmazdınız.

Herkes istediği adı kullanır , özenti olsun olmasın belki hayallerinde vardır :) Biraz daha dikkatli olmakta fayda var :)

Temalar bölümünde göz gezdir bulursun elbette :)
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
Hacker teması isimli değilde Dark isimli temalara bakabilirsin googleye ' dark theme mybb ''
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bunu kişisel algılama biraz çocukça.Birde şöyle düşün sahte site orjinal siteyi geçebilir mi?

10tl.net üzerinden hack ekibi kurmak çok yanlış ddos önlemi dahi olmayan bir sistemden fazla bir şey beklemezsin umarım. Neyse amacımız yıkıcı değil yapıcı olsun siten için başarılar. İmAdige temasını kullanabilirsin.
PGM
Teşekkür verenler:
Konu kilitlenebilirmi... Uzatmak istemiyorum böyle saçma sapan sudan sebeplerden dolayı tartışma çıkarmak istemem...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping