Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TemAlemi - Tema Dünyası!!
Senin benimle alıp veremedin ne her yaptığım temaya bir şey bulup kötülüyorsun.
- Ön yargı işte budur benim senle alıp veremediğim yok bakın ben size açıkca yazıyorum artık gerisini halleden halleder.
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-04-2017 Saat: 00:12)Adolf Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İlk mesajına bak...

canım adamlara temayı verde çalmakla uğraşmasınlar :)
Adolf Dream41

2niz admin değilmisin ben 1 kişi yönlendirmedim ben ilah değilim kimin çaldığını bileyim.
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam siz İ4 teki temaların yasal olarakmı paylaşıldığını sanıyorsunuz? Kusura bakmayın fakat burada murat haklı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-04-2017 Saat: 00:09)Dream41 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @RedOx Senin benimle alıp veremedin ne her yaptığım temaya bir şey bulup kötülüyorsun.

Ben pek karışmak istemedim. Mobil olduğum için kodları tam inceleyemedim. Ancak fikir hırsızlığı var gibi durdu gözüme. Konu da herhangi bir tarafa cezai işlem uygulamayı dahi düşünmüyordum. Ancak benim yaptığım tema lafı beni gerçekten üzdü. Ücretli bir tema kullanıyor site bu da wareze girer. Her neyse uzatmayacağım. Ben her hangi bir tarafa ceza vermeyeceğim dediğim gibi ancak konu daha fazla uzarsa başka bir lider bulunmadığına göre işler benim insiyatifime kalacak. Uzamasın arkadaşlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Önyargı kötü bir şey çok alışma. + Tema İ4 'Te paylaşılmadı.Ben o konudan bahsetmedim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Basit olaylar yüzünden birbirinizi kırmayın emek aslında büyük bir olaydır. Ama temanın yapımcıları arasından çözülür bir olay varsa uzatmaya daha gerek yok. İki tarafta sakinleşsin. Rica ediyorum sizlerden böyle olaylarda birbirlerinizle tartışmaya girmeye gerek yok anlayacağınızı umuyorum.

İyi akşamlar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gelip geçici gerginlikler için birbirinize kalıcı zararlar vermeyin arkadaşlar. Zira bu durumdan 2 tarafta zararlı çıkar.
Size tavsiyem, aranızda nasıl bir dert varsa güzelce anlaşın çözün derim. Kişisel kavgalarınıza emeklerinizi alet etmeyin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Birbirinizle tatlı rekabete girmek varken karalayıp ego savaşına girip kendini kalitenizi aşağı çekiyorsunuz. Sonra eski d10 nerde yiaa gibi şeyler kullanmayın. Herşey gelip geçici iyi geçinmeye bakın. Forumda başarılar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Forumumuza tecrübeli :
Grafiker
Yönetici
Tema Ekibine
Yetkili aranmaktadır.
Temalemi.10tr.net
Temalemi yazarsanız nete çıkar :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Artık yeni Temamız WK teması..
Herkesi bekleriz..
---> Türkiye'nin En İyi Tema Paylaşım Sitesi Yolunda.
Temalemi.10tr.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping