Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
15 Temmuz Oyun mu ?
Brick 

Asıl olan bizden gizledikleri şimdi videoda gerçek mi bilmiyorum fakat neden hiç bir ülke darbeye inanmıyor ? bunun altında ne var bilmiyorum :/

Sizce oyun mu ? gerçek mi ? 

İddialar :

Alıntı:evet çakma bir darbe yapıldı, tsk ve diğer muhalif gruplar şekillendirildi, fetöcüler kullanıldı, atatürkçüler kullanıldı, bişeyler bişeyler yapıldı, sizce bunuları r.t erdoğan yada danışmanları yada derin danışmanlarımı planladı!!!  gidin derim bu cia işi ve amaç sevr anlaşmasında vahdettine dayatılan önerilen kabullendirilen şey!! ne mi, halifelik devam etsin sen islam aleminin halifesi ol ama bizim kontrolümüzde ol !!! tayyip erdoğanda bunu kabul etti... hem halifeliği hemde sevr anlaşmasını... Nutuk kitabını okuyun Atatürkün zaten anlayacaksınız!!! ama okuyun ve yorumlayın malak gibi okumayın... Erdoğanı halife yapacaklar ve onun üzerinden islam alemini ve türk milletini kontrol edecekler.. Sonuçta fetö veya erdoğan, ne demişti erdoğan aynı silahtan çıkan iki farklı mermiyiz hedifimiz aynı !!! ama kazanan tayyip erdoğan oldu... kapiş... şimdi  konuşmayın adam olun okuyun...

Alıntı:akp'li koyunların kafası: darbe başarılı olsaydı ne olurdu? o darbe değil oyuncuktur. oyuncuk hiç başarılı olur mu?

Alıntı:siyonist-haçlı köpekleri darbe yapamadı tabi sinirden kuduruyor yahudi hayvanları.oyunmuş oyun istiyorsanız gelin bizimle oynayın hayvanlar !
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Youtuberlara yapılan aşşağılama gibi düşün bunuda... 4-5 kişi uydurur .. 2 kişi öğrenir 3 önemli kişi duyar , 100 kişi duyar , 1 işsiz video çeker
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Burası siyaset forumu değil. Her bir olay patladığında konusunu açmak zorunda değilsiniz. Veya tartışmasını yapmayabilirsiniz. Sizi bu konuda zorlayamam ama bu tarz konuları açmayı bırakmanızı tavsiye ederim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-03-2017 Saat: 18:01)EvliyaCelebi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Youtuberlara yapılan aşşağılama gibi düşün bunuda... 4-5 kişi uydurur .. 2 kişi öğrenir 3 önemli kişi duyar , 100 kişi duyar , 1 işsiz video çeker
+1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Say @Besico ;

Burası siyaset forumu değil fakat özgür bir forum. Destek kategorilerinde destek verilir diğer harici kategorilerde ise tartışma konuları açılabilir. Bir sorun görmüyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-03-2017 Saat: 18:35)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Say @Besico ;

Burası siyaset forumu değil fakat özgür bir forum. Destek kategorilerinde destek verilir diğer harici kategorilerde ise tartışma konuları açılabilir. Bir sorun görmüyorum.

Ben bu tür konuları görmekten sıkıldım. Yaşımız başımız kaç ki burada siyaset yapıyoruz onu bunu yapıyoruz, sanki biz bir şey dediğimizde bir şeyler değişecek. Herkes kendi işine bakmalı. Bir kere konu açılır genel görüş önermek için anlarım ama bunun üstünde bu kadar kafa yormaya gerek yok, gereksiz. Bunun üstünde kafa patlatılacağına ders çalışılsa daha iyi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bir üstteki yoruma katılıyorum. Burası bir destek forumu, siyaset forumu değil. Üstelik paylaşan da bölüm şefi ekibi. Bu tür konuların yasaklanması ve açanlar hakkında yaptırım uygulanması gerekir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
sanane abi gidip teoga çalışsana hayatınızda daha önemli işler mi yok derdiniz yok da dert mi arıyorsunuz anlamadım. biz oyun olduğunu bilsek ne olacak
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-03-2017 Saat: 20:23)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: sanane abi gidip teoga çalışsana hayatınızda daha önemli işler mi yok derdiniz yok da dert mi arıyorsunuz anlamadım. biz oyun olduğunu bilsek ne olacak

Eski bir konuyu hortlatıyorum kusruma bakmayın, konu içeriğinden alakasız ülkemizin bu durumda olmasının sebebi tam olarak bu; özellikle şu anki 35 yaş ve üstü bireylerin aile bireyleri ve büyükleri tarafından, hatta o büyüklerin de kendi büyükleri tarafından bu yaşlarına kadar arkadaşın da yorumunda yazmış olduğu ithamlar gibi "bilsen ne olacak, sınavına çalışsana, yaşın başın kaç başka işin yok mu, sorgulama!" gibi ithamlarla özgür düşünmelerinin, sorgulamalarının ve araştırmalarının kısıtlanması. Neyse ki yeni nesilin çoğunluğunda bu sözlere boyun eğmemeyi, araştırmayı ve sorgulamayı görebiliyorum. Tekrar vurguluyorum "konu içerinden bağımsız" insanların bir durumu sorgulaması kadar normal bir durum yok, insanların zihinlerini özgür bırakalım. Kırık ekrandan yazıyorum, yazım yanlışı veya devrik bir cümle kurduysam kusruma bakmayın, iyi geceler ve hayırlı sahurlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-04-2022 Saat: 03:40)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(13-03-2017 Saat: 20:23)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: sanane abi gidip teoga çalışsana hayatınızda daha önemli işler mi yok derdiniz yok da dert mi arıyorsunuz anlamadım. biz oyun olduğunu bilsek ne olacak

Eski bir konuyu hortlatıyorum kusruma bakmayın, konu içeriğinden alakasız ülkemizin bu durumda olmasının sebebi tam olarak bu; özellikle şu anki 35 yaş ve üstü bireylerin aile bireyleri ve büyükleri tarafından, hatta o büyüklerin de kendi büyükleri tarafından bu yaşlarına kadar arkadaşın da yorumunda yazmış olduğu ithamlar gibi "bilsen ne olacak, sınavına çalışsana, yaşın başın kaç başka işin yok mu, sorgulama!" gibi ithamlarla özgür düşünmelerinin, sorgulamalarının ve araştırmalarının kısıtlanması. Neyse ki yeni nesilin çoğunluğunda bu sözlere boyun eğmemeyi, araştırmayı ve sorgulamayı görebiliyorum. Tekrar vurguluyorum "konu içerinden bağımsız" insanların bir durumu sorgulaması kadar normal bir durum yok, insanların zihinlerini özgür bırakalım. Kırık ekrandan yazıyorum, yazım yanlışı veya devrik bir cümle kurduysam kusruma bakmayın, iyi geceler ve hayırlı sahurlar.

Sadece sorarak araştırdığımız sürece kaybedeceğiz, hayırlı sahurlar size de...
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-04-2022 Saat: 05:31)Arch Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(07-04-2022 Saat: 03:40)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Sadece sorarak araştırdığımız sürece kaybedeceğiz, hayırlı sahurlar size de...

Bir konuyu araştırmak için sormak dışında kullandığınız yöntemleriniz nelerdir, öğrenmek isterim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping