Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10K lık Facebook Sayfası Hekıd
edit
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tebrik ediyorum sizi :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
say 1st4nbul;

Teşekkür ederim hocam :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Lamer'lik hoşmuş.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline klavyene sağlık
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-03-2017 Saat: 00:34)Adolf Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Lamer'lik hoşmuş.

Lamer olabilir ama senin gibi 
Emek hırsızligi yapmıyo
Gidip bedava site acip index basmiyo
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Say adolf;

Tamemen zevk için yaptım. Yöneticilere vs de dokunmadım zaten. Yarına kadar kaldırırlar. Kimsenin emeğinde gözüm yok.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Edit: Yöneticiler kaldırmış ^^
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam şu Muckmen denilen arkadaşa bi el atarmısınız :)
@Edward
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam açık bulup koymuşsunuz bunu biraz hack işinden anlayanlar yapa bilir diye düşünüyorum.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sen yetkilisin degilmi ? burası ne sitesi biraz sorgularmısın burası destek sitesi 10tr sisteminin bize ne kardeşim 10k'lik bir sayfası hacklenmişse birde hekid yazmışsın biraz hatta ve hatta cok cok cocukca degilmi ? yetkilisiniz bunun olgunluguna varın ilk önce hangi sitede yetkili oldugunu öğren sonra kendini sorgula ve olgun olmaya calis lütfen @Admin @Tarruz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaş daha yeni yönetime girmiş :.
Senin böyle yapman hiç hoş bir şey değil..
Kırmadan,üzmeden'de belirtebilirsin.Önce sende bir uslübünü düzelt.Kim doğru kim yanlış sonra bir bak.Yapmış bir hata birdaha yapmaz,her insan hata yapar.Her insanın bir bilmediği vardır.Her insan doğru düşünmek zorunda değil.Belki de böyle olacağını tahmin edemedi.Hoşgörülü olmak lazım böyle durumlarda.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-03-2017 Saat: 00:04)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı: edit..

@xoxox Her türlü hack paylaşımı yasaktır; fake bile olsa. Gönderiyi düzenleyin

(10-03-2017 Saat: 00:54)Adolf Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam şu Muckmen denilen arkadaşa bi el atarmısınız :)
@Edward

@Adolf tartışmayı başlatacak cümle sizden çıkmış. Olaya zaten müdahil edildi, taramalardan bir sonuç çıkmadı. Sıkıntı yok şuan için.

Saygılı ve seviyeli bir üslupla düzgün konular hakkında yorum yapın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam,elin adamı gelip bana emek hırsızı diyor ben yorum yapınca seviyesiz bir üslup taşımış oluyorum?
Ben şakasına takıldım arkadaşa.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Küçük Çapta Bir Saldırı Yedik.
Neyse Sıkıntı Yok Yola Devam
-İyi Geceler

haha lan kaan beni admin yapar insan
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
30 Torba hekır
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-03-2017 Saat: 01:00)Adolf Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaş daha yeni yönetime girmiş :.
Senin böyle yapman hiç hoş bir şey değil..
Kırmadan,üzmeden'de belirtebilirsin.Önce sende bir uslübünü düzelt.Kim doğru kim yanlış sonra bir bak.Yapmış bir hata birdaha yapmaz,her insan hata yapar.Her insanın bir bilmediği vardır.Her insan doğru düşünmek zorunda değil.Belki de böyle olacağını tahmin edemedi.Hoşgörülü olmak lazım böyle durumlarda.

Merhabalar , öncelikle ben burada tepkimi sert koydum yeni yönetime girmiş olması beni bağlamaz ayriyetten @Edward adli yetkilimizin dedigi gibi Hack paylasımları yasak fake olsa bile benim gözümde bu forumdaki bir yetkiliye yakışmadı ve ben bunu tartısma çıkarıcak şekilde degil hoşgörülü ve sert bir biçimde ilettim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-03-2017 Saat: 01:07)Adolf Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam,elin adamı gelip bana emek hırsızı diyor ben yorum yapınca seviyesiz bir üslup taşımış oluyorum?
Ben şakasına takıldım arkadaşa.

Şakasına takılmak için bir yetkiliyi mi etiketliyorsun? onay falan mı vermem lazım; 'tamam takılabilirsin' diye.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Adamı etiketledim.
Emek hırsızı demişte neyse...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Say Edward;

Hocam bu bölümü yani karanlık bölgeyi ben açtırmıştım. Hack,korku içerikleri gibi şeylere yer vereceğimizi söylemiştim admine çook uzun zaman önce. Neyse sorun yok editledim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping