Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Daha Az Aktifim : Sınavlar [Bu yazıyı okumadan geçmeyin]
Brick 
Merhaba sayın arkadaşlar ,

Kendime ait bir çalışma programım var ve artık 3.sınavlara kadar böyle olacak  , günlük 1 saat pc hafta sonları 2 saat ,  yani 3.sınavlardan sonra doya doya girebileceğim ek olarak yaz tatilinde 5 ,6 saat gireceğim tekrardan ... 1.sınavlar haftaya başlıyor eskiden 50-60 alırken şuan 80-90 almayı planlıyorum günlük 5 Saat çalışma 15 dakikalık molalar ile daha güzel olacağını düşünüyorum :) eğer  dersleriniz iyi değilse benim yaptıklarımı yaparak yükseltebilirsiniz .

Teşekkürler , iyi günler :)

Sizlere tavsiyem azda olsa dışarıda toz atmanız ... Bu forumu bırakmam anlamına gelmiyor az aktifim .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ders, okulun, kişisel hayatın forumdan daha öncelikli olmalı tabi ki. Derslerinde, sınavlarında başarılar dilerim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-03-2017 Saat: 15:34)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ders, okulun, kişisel hayatın forumdan daha öncelikli olmalı tabi ki. Derslerinde, sınavlarında başarılar dilerim.

Hatanız var, gelecekte "öğretmen, doktor" gibi meslekler olmayacak. Her şey bilgisayar üzerinde olacak :) Ama buda ders çalışma anlamına gelmiyor :D

"Şahsen bilgisayar mühendisliği okumak istediğim için görüşüm böyle"
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-03-2017 Saat: 19:27)#TheDark Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(07-03-2017 Saat: 15:34)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ders, okulun, kişisel hayatın forumdan daha öncelikli olmalı tabi ki. Derslerinde, sınavlarında başarılar dilerim.

Hatanız var, gelecekte "öğretmen, doktor" gibi meslekler olmayacak. Her şey bilgisayar üzerinde olacak :) Ama buda ders çalışma anlamına gelmiyor :D

Öğretmen olmayabilir de doktor her zaman olur :) Tabi robot doktorlar çıkmadıkça yada her şeyi makineler yapmadıkça şuan gelecek vaat eden mesleklere yönelin mühendislik bence öyle değil. her yer mühendis oldu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben de 20 gün sonra yokum :) 1 Ay Teoga zıbanıcam :) Full veya 1 yanlış lazım :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Lisede iki sınav oluyor :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam bana mı dediniz ? @#Power
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-03-2017 Saat: 20:16)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam bana mı dediniz ? @#Power

Hayır Murata dedim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-03-2017 Saat: 19:27)#TheDark Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Yazılım mühendisliği okuyacağım. Şuan bilgisayar programcılığı okuyorum. Mezun olup yazılıma başlayacağım. Ders çalışmak gerekli. Sonuçta sana anakartta kuzey köprüsünün kontrolü altında kalan elemanlar nelerdir diye sormayacaklar. 2-3----9----81 (boşluklara ne gelmeli) tarzı soru soracaklar. ne benim ki yanlış, ne sizin ki. Bu kişiyle alakalı..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
QalPLj.jpg
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-03-2017 Saat: 20:17)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(07-03-2017 Saat: 20:16)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam bana mı dediniz ? @#Power

Hayır Murata dedim.

Hayır , her lise aynı mı ? bazı hocalarımız 3 sınav yapıyor mesela bizim matematik hocamız :/ (Allah onu iyi etsin :/)
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-03-2017 Saat: 14:58)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(07-03-2017 Saat: 20:17)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Hayır Murata dedim.

Hayır , her lise aynı mı ? bazı hocalarımız 3 sınav yapıyor mesela bizim matematik hocamız :/ (Allah onu iyi etsin :/)

Hiçbir hoca kafasına göre fazla sınav yapamaz. Her yerde aynı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Özgün Forum - Güncel Paylaşım Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping