Girici Web Proxy: Ücretsiz Open Source Web Proxy Yazılımı

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Destek 1o Tl Net Hakkında Önemli
br549G.gif
Nereye Acacağımı Bilmedigim İcin şimdiden Kusura Bakmayin 1O tl net forumlarına saldıracaklarini yazmışlar Lamerler bunlarla uğraşmani zamani geldigini düşünüyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Resim'deki konu 2013 açılmış.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben Tarihine Bakmadim Hocam Kusura Bakmayin Hatam varsa Afola Gezinirken Buldum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gif yerine png yada jpg ekleseydin rahat rahat okurduk arkadaşım. Ben şahsen yazdığınız konuyla ilgilenmiyorum. !
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
2013 te Açılmış bende 2017 sandım :D fakat bunlar biliyorsa tekrar yapabilirler :)

Teşekkürler .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Rica ederim Hocam Bende Ondan Dolayi Attim Ama Neler Ne Olmaz Diye Lamerlerin İşi Belli Olmaz :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
X0vD9R.png
W0n602.png
2rgYrj.png
4PgZaG.png
kbk1OD.png
2rgYJA.png
1Ly27B.png

4PgZ97.png
aL5yN2.png

Gif Olarak atmışım Okuyamayan Arkadaşlar Bu Resimlerden Direk Okuyabilirler

Burdan Lamerlerin Rezilliklerini Okuyabilirsiniz...:)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
2013 açılmış konu eski
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hacker Mı Bunlar ? Lamer Team Was Here :) Alayına Meydan Okuyorum Buyrun Gelin Beni Hackleyin.
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bunlar basit şeyler :) Merak etmeyin TurkHackTeam'ın ana kadrosu 1 dakikalık eder 10tl.net'i. Birde misyonumuzda Türk sitelere saldırmak yasak yazıyor. (Bende üyeyim :D)
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@#TheDark bende üyeydim :-) bırakdım  banladırdım kendimi
Bunun iyileri 2004de kaldı şimdi lamer kaynıyor :-)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
öncelikle lamer dedikleriniz 10tl.net'in pestilini çıkaracak kişiler , eğer lamer diyorsanız onlardan iyisinizdir demek , ayrıca misyonlarına karşı gelenlere ban cezası uygulanıyor, , 10tl.net'i çökertselerde veritabanını yok etselerde adminin elinde herşey.. yani tekrar kurarlar.. ayrıca konu aşırı eski.. , senin küçüklük resimlerini bulup paylaşsak gibi birşey oluyor.. ayrıca mybb forumları açmaya yarıyor 10tl.net ee sanırım tht de mybb hakkında bilgili 1 2 kişi vardır açığını bulacak kadar bilgili yoktur.. no problemo
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-03-2017 Saat: 23:12)RedOx Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hacker Mı Bunlar ? Lamer Team Was Here :) Alayına Meydan Okuyorum Buyrun Gelin Beni Hackleyin.

senin gibi kişilere lamer diyen lamerlerle uğraşmıyorlar diye biliyorum :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@EvliyaCelebi O kadar iyi degiller fazla abartma
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
O zaman ay yıldız tim falan da lamerler oluşturuyor ? Bilip bilmeden lamer demeyin önünüze gelen kişilere .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hacktim hepsi lamerdan oluşuyor demiyoruz forumlarında lamerlar çogunluklu oldugundan böyle boş konular üzerinde konuşuyorlar sonra
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping