Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Günlük 100.000 TL Garanti [Dünyaya Fix Gelmeden Çabuk Dene]
Arkadaşlar fix yemeden deneyiniz , yediği an BANNED .

++ Bu denediklerinizin cezası ağırdır , Garanti veremiyoruz ...

Evet hilemize geçiyoruz ;

İlk önce 1 haftalık araç kiralıyoruz ben Ferrari kiralıyorum , sonra yaptığımı yapıyoruz aracın içini dışını resmini çekiyoruz 100,000 TL 'ye sahibinden sitesine ilan veriyoruz 5 gün bekliyoruz eğer bulamazsınız fiyatı düşürün , alıcıyı bulduktan sonra hemen parayı alıyoruz A.B.D Bilet alıyoruz veya başka bir ülkeye Çatır çutur barlarda harcıyoruz .

Emeğe Saygı
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eğer kalitesiz biri iseniz mahkeme sizi yurtdışından alır :)
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Parayı isviçre bankalarına yatırabilirsen ki hesap açmak için milyonların olması lazım, neyse yatırabilirsen sen hapis yattığınla kalırsın evlatların o parayı yer :D Yine de mantıklı. Fedakar kişiler için
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
:) İyi iyi :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kiralık Ferrari 499€
Kod:
https://www.sahibinden.com/kiralik-araclar-otomobil-ferrari

Kolay gelsin :)
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sahte kimlik ile yapılabilecek birşey :) Arşive aldım bunu teşkilat üyeleriyle konuşuruz. Kamera ortam vs herşeyi ayarlarız :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Senden satın alacak adam aracın ruhsatına bakmayacak kadar enayi veya zenginse iyi işmiş dogrusu..
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Say Gokss;
Kendimiz sahte basarız.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Anlıyorum. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Keske ülkelere vize almak okadar kolay olsa. Bir ton evrak noter ve ceviri ücreti ödüyorsun. Zaten bunu yapmayi planlamis isen elinde belli bir para olmasi gerekiyor. Böyle en az 5000 TL civari. Daha sonra güzel bir planlamayla yurtdisina cikabilirsin. %95 civari basaramama oranin var. Amerika'ya vize almasida cok zor. Avrupa ülkeleride malum zaten biliyoruz.Komsu ülkelerdede seni daha cabuk bulurlar. En iyisi o güzel ülkede kalip yasamak. Suan cok sorun, sikinti var biliyorum ama cok özlüyor insan ülkesinide. *Fixed*
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Keşke o kadar kolay olsa :) Ayrıca Günah Günah.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok pembe bir hayal.Arabası olmayan birinin yazabilecekleri bunlar :) Bir arabayı devretmenin gereken prosedürleri var.Öyle al para, al araba değil o iş.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ciddiye almamız gerekiyor mu bu konuyu
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-02-2017 Saat: 01:10)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ciddiye almamız gerekiyor mu bu konuyu

gereksiz yorum yapmayın artık her mesaja kimse sizi zorlamıyor konuya yorum atmanız konusunda.
konu ile ilgili tartışma yapın kişiye yönelik tartışma başlatmayın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-02-2017 Saat: 01:20)ByPiskan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(27-02-2017 Saat: 01:10)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ciddiye almamız gerekiyor mu bu konuyu

gereksiz yorum yapmayın artık her mesaja kimse sizi zorlamıyor konuya yorum atmanız konusunda.

Ben de konuyla ilgili tartışma açıyorum zaten arkadaşı ciddiye almadığım için
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-02-2017 Saat: 01:24)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(27-02-2017 Saat: 01:20)ByPiskan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Ben de konuyla ilgili tartışma açıyorum zaten arkadaşı ciddiye almadığım için

bu mesajını hangi mantıkla yazdın bilmiyorum ama daha fazla uzatmayalım bitsin burda.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Farklı bir bakış açısı. Ama hiç kolay değil. Paran bitince ne olacağını düşündün mü hocam
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Fikir Olarak Belirtmen İyi Ona birşey diyemem,ama bu kadar paragöz olmayın para insanları yok ediyor sizde bunu izliyorsunuz.Lafım sana değil genelleme.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping