Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yumurtanın Yararları Nelerdir ? Neden Tüketmeliyiz ? What are the Benefits of Eggs?
Seslendiren: Alperen Baltacı
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Her sabah kahvaltıda yediğim bir şeydir :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Spor Yapmıyor İsen Haftada 6 Tane Senin sağlığın için yeterli olur :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yumurta sarısını yemeyen tek ben miyim?

edit : click bait https://www.youtube.com/watch?v=us36ClU5c0c
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Her gün 1 ADET = 30 ADET / 28 ADET X 1 = 28 + 30 X 12 = 696 X 1 TL = 696 TL Afiyet olsun :)
(sallama işlem)
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Köyde yaşayan akrabalarım olduğu için her gün yumurta yiyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Köylüyüm yemek istemiyorum :)
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet özellikle fitness yapanlar icin elmas gibi birsey ve unutmadan söylemek istiyorum ki, Yumurta kirarken dikkat etmenizdede fayda var arkadaslar. Kirmadan önce yikayin. Ayrica cig tüketirkende kabukla agzinizi oldukca az temas ettirin yada bir bardaga kirip öyle icin. Dikkat etmez iseniz Tifo hastaligina yakalanabilirsiniz. Benim annem yumurta kaynatirken dahi yumurta suyuna birazcik sirke döker. Böylece mikroplara karsida önlem almis olursunuz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-02-2017 Saat: 18:09)#Pirate Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Evet özellikle fitness yapanlar icin elmas gibi birsey ve unutmadan söylemek istiyorum ki, Yumurta kirarken dikkat etmenizdede fayda var arkadaslar. Kirmadan önce yikayin. Ayrica cig tüketirkende kabukla agzinizi oldukca az temas ettirin yada bir bardaga kirip öyle icin. Dikkat etmez iseniz Tifo hastaligina yakalanabilirsiniz. Benim annem yumurta kaynatirken dahi yumurta suyuna birazcik sirke döker. Böylece mikroplara karsida önlem almis olursunuz.

Patates de önemli bir besin kaynağı es geçme
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ayrıca Asit ve yağlı şeylerden uzak durmalı,her fırsatta “ Zeytinyağı ” tüketmelisiniz..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping