Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şampuan kullanımı
Ben çoğu seferinde bir şampuanım bittiğinde başka bir şampuan deniyorum. Bu kötü bir şey mi? Herhangi bir zararı olur mu? Ben bir şey fark edemedim. İnsan görünce denemek istiyor, hala bir şampuanım seçemedim kendime. Kendi kullanıp da öneren varsa da buraya yazabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
pek iyi değil diye biliyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-02-2017 Saat: 14:54)Moody Nickli Kullanıcıdan Alıntı: pek iyi değil diye biliyorum

Yani öyle deniyor da, sağlam bi kaynağı var mı bunun. Kulaktan duyma bir bilgi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Syoss şampuanı önerebilirim ben kullanıyorum memnunum tabi herkesin saç derisi farklı ama bir şampuanda sabit kalmak daha uygun olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-02-2017 Saat: 15:05)ByPiskan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Syoss şampuanı önerebilirim ben kullanıyorum memnunum tabi herkesin saç derisi farklı ama bir şampuanda sabit kalmak daha uygun olur.

Benim saçım ince telli yumuşak ve hafiften açık renk. Şu an gliss kullanıyorum. Fena değil gibi. Tek bir şampuanda sabit kalmak daha mantıklı tabi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kepek oluşumunu hızlandırır.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-02-2017 Saat: 15:14)aLoneDark61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kepek oluşumunu hızlandırır.

Her zaman eser miktarda kepek vardı bende şu an da öyle. Bir etkisini göremedim hala.
Kod:
http://www.topukluhaber.com/sampuan-degistirmek-zararli-midir/

buradaki yazı mantıklı geldi bana.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence en iyisi arap sabunu ile yıkan :D Saçlarına iyi gelir ;))
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-02-2017 Saat: 15:30)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence en iyisi arap sabunu ile yıkan :D Saçlarına iyi gelir ;))

Murat bu seni ikinci uyarışım yorumlarına dikkat et burda düzgünce soru sorulmuş ve soruya düzgünce cevap vermek gerekir dalga geçer gibi yorumlar yazma. @Murat#Baykam

Ben Clear kullanıyorum ve de memnunum.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-02-2017 Saat: 15:37)Dream41 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-02-2017 Saat: 15:30)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence en iyisi arap sabunu ile yıkan :D Saçlarına iyi gelir ;))

Murat bu seni ikinci uyarışım yorumlarına dikkat et burda düzgünce soru sorulmuş ve soruya düzgünce cevap vermek gerekir dalga geçer gibi yorumlar yazma. @Murat#Baykam

Ben Clear kullanıyorum ve de memnunum.

Benim de bir arkadaşım clear kullanıyor o da memnun ve güzel görünüyor. Ancak saçın tipine göre seçmek lazım. Belki deneyebilirim onu da.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kesinlikle Clear kullanın çok iyi hakikaten kepek oluşumunu önlüyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kepek önleme konusunda Clear çok iyi. Ama ben Mor Elidor bakım seti kullanıyorum (şampuan+krem+sprey) saçın renklerini canlandırıyor güzel duruyor ve düzleştiriyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-02-2017 Saat: 18:08)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kepek önleme konusunda Clear çok iyi. Ama ben Mor Elidor bakım seti kullanıyorum (şampuan+krem+sprey) saçın renklerini canlandırıyor güzel duruyor ve düzleştiriyor.

Aynen ben de mor elidor kullanıyordum inanmamıştım ilk gerçekten biraz düzleştiriyor. Yani bana bu aşamada lazım. Benim saçımın şekli değişik bir şekil dalgalı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kuaförler şampuan değiştirmeyi pek önermiyor ama değiştirebilirsin tabi duruma göre saçların kepekliyse mesela kepeğe karşı alacaksın nasıl özellik istiyorsan ona göre alman gerek yazıyor üstünde zaten
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping