Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İşte üç farklı renk seçeneğiyle LG G6
LG G6, Pazar günü itibarıyla resmi olarak duyurulacak.Resmi tanıtım gününden hemen önce Evan Blass, cihazın üç farklı renk seçeneğini gösteren fotoğrafı sızdırdı.

lg-g6-jet-black-1280x720.jpg

LG G6, yarın itibarıyla MWC 2017 kapsamında resmi olarak duyurulacak. Daha önce birçok kez hem tasarımı hem de teknik özellikleri sızan cihaz, şimdi de farklı renk seçenekleriyle görüntülendi.

Üç farklı renk seçeneği ile LG G6
Bugüne kadar farklı akıllı telefon sızıntılarıyla ün yapmış Evan Blass veya diğer adıyla @Evleaks, LG G6 için yeni bir görsel yayınlandı.

lg-g6-renk-secenekleri-1488007737.jpg

Görselde telefonun mistik beyaz, astro siyah ve buz platinyum renk seçeneklerini görüyoruz. Ayrıca arka tarafta çift kamera ile birlikte parmak izi sensörü ve önceki modele oranla değişen tasarım anlayışı da net bir şekilde görülüyor. Bu yıl nihayet suya ve toza dayanıklı bir yapıda karşımıza çıkmasına kesin gözüyle bakılan LG G6, ses performansı konusunda da iddialı olacak.

Henüz teknik özellikler kesin olmasa da, şirketin 5.7 inç boyutlu yeni IPS ekranını modelde görmemiz olası. Çift kameranın da bu sefer 125 derece kayıt yapabilmesi bekleniyor.

Forumumuzda kimler LG kullanıyor ? :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konu için teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kullanmak isterim. Ayrıca bataryasının hiç patlamayacağı da söyleniyor..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hiç belli olmaz patlayadabilir :D
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yine ön yargılıyım. LG G serisini hiç sevemedim. Elimde iyi para olsa bu telefonu almam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Benimde tasarımı hoşuma gitmiyor. Ama özellikleri güzel benim elimde para olsa S7 Edge alırım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping