Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Destek.10tl.net tema görüşüm ve bazı hususlar
Tema Güzel Hoş Ama Bazı Kısımlar Güzel Değil Bana Hoş Gelmedi Bunları Açıklamak İstedim.

1-İlk Önce Şunu Demek İstiyorum Hem Sağ Blokta Hemde Forum Altında Çevrim içi Çok Saçma Ya Tamamen Alta Yada Tamamen Sağ Blokta Olması Lazımdı O Kısımların Mobilde Çok Kötü Bir Hal Alıyor.
r3dB1a.png
2-  Sayfayı Yenilediğimiz Anda Sağ Blok Kapatmamıza Rağmen Açılıyor Ve Çok Hoş Olmayan 2 Online-İst. Ve Çıkıyor ve Renk uyumu olmamış buna çözüm gelmeli. 
7q8ENN.pngP0E4rO.png

3- 10tl.net Geneli Bakışına Yenilik Gelmeli Ve Her Site Yerine Adminlerin Onayladığı Güzel Sitelerin Konuları Gözükmeli.

Önerim Sağ Blok Kaldırılmasından Ve Forumbit(kategoriler kısmı genişletilsin). Online kısmına farklı renk verilsin.

Anlamayanlar olabilir işim olduğundan tam detay veremedim saygılar.
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet kesinlikle kimler çevrimiçi rengi değiştirilirse daha iyi olur. Ben bu temadan pek hoşlanmadım çok fazla renk içerdiğinden göz yoruyor.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hak veriyorum bu tarz problemler nedeniyle eski temadan devam ediyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaş adam ücretsiz emek vererek tema yapmış bahane buluyonuz daha iyisini siz yapında görelim beğenmiyosanız kullanmayın zorla kullanın diyen yok. :D
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben beğendim, gayet kullanışlı ve alışıldığın dışında olmuş yani farkımızı ortaya koymuş :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-02-2017 Saat: 23:10)Dream41 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaş adam ücretsiz emek vererek tema yapmış bahane buluyonuz daha iyisini siz yapında görelim beğenmiyosanız kullanmayın zorla kullanın diyen yok. :D

ben ne dedim şimdi? ben önerilerimi ve görüşümü dile getirdim?
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
O kısımlar normal mybb table yapısı ile yapılsa daha iyi olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@RedOx sana demedim anlayan anladı. :D
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kimsenin burada bahane bulduğu falan yok yalnız, öneri verilmiş burada. Kimse gelip de bu tema şöyle bu tema çok kötü olmuş demiyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Benim bahaneden kastımı anlamamışsınız mesala Ripbyrustavi çok fazka renk içerdiğinden göz yoruyor demiş temada zaten 3 tane renk kullanılmış kullanılan renkler bana göre göz yormuyor (tabi herkesin görüşü farklıdır) bana yani bu tarz şeyler temayı kullanmamak icin bahane gibi geliyor gine söylüyorum her kesin görüşür farklıdır umarım anlata bilmişimdir.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-02-2017 Saat: 23:34)Dream41 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Benim bahaneden kastımı anlamamışsınız mesala Ripbyrustavi çok fazka renk içerdiğinden göz yoruyor demiş temada zaten 3 tane renk kullanılmış kullanılan renkler bana göre göz yormuyor (tabi herkesin görüşü farklıdır) bana yani bu tarz şeyler temayı kullanmamak icin bahane gibi geliyor gine söylüyorum her kesin görüşür farklıdır umarım anlata bilmişimdir.

Üç renk mi? Rankları ve üst barı dahil etmeyi unuttun galiba. Kullanıcı kp kısımlarını saymıyorum bile. Renk patlaması olmuş göz ağrısından geçilmiyor. Evet emek var fakat destek teması yapacağım diye her şey çok karışmış.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-02-2017 Saat: 23:59)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23-02-2017 Saat: 23:34)Dream41 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Benim bahaneden kastımı anlamamışsınız mesala Ripbyrustavi çok fazka renk içerdiğinden göz yoruyor demiş temada zaten 3 tane renk kullanılmış kullanılan renkler bana göre göz yormuyor (tabi herkesin görüşü farklıdır) bana yani bu tarz şeyler temayı kullanmamak icin bahane gibi geliyor gine söylüyorum her kesin görüşür farklıdır umarım anlata bilmişimdir.

Üç renk mi? Rankları ve üst barı dahil etmeyi unuttun galiba. Kullanıcı kp kısımlarını saymıyorum bile. Renk patlaması olmuş göz ağrısından geçilmiyor. Evet emek var fakat destek teması yapacağım diye her şey çok karışmış.

Üst barda ki renkler tüm temada kullanılıyor, temayı ne kadar incelediğini bilemeyeceğim. Kullanıcı KP'de ki renkler ise yine mavi, temanın mavisi. Hoverli hali de üst bardan alınmış mavi. Yani tema toplamda 4 veya 5 renkten oluşuyor. Bakın görüşlerinizle sıkıntım yok. Ama eleştiriyi doğru yapın. Kullanıcı KP butonlarını söyleyeceksen onlar siyah renk ancak alpha değeri verildiği için gri duruyor. Siyah bir renk değildir. Siyah ışığın olmayışıdır. Kimler çevrimiçi kısmında sağ bloğa alma işini TaaRRuz hocam siz daha aşağı inip yorulmayın diye yaptı, ancak sanırım iyilikte yaramıyor insanlara. Ben bu olaylarda anladığım kadarıyla; bazı insanlara çok yüz vermişim. Nerede nasıl konuşacağınızı elbette ben size öğretemem haşa o benim görevim değil. Ancak eleştiri yapacaksanız önce doğrusuyla/yanlışıyla ele alıp öyle eleştirin. Sayfayı aşağı yukarı kaydırıp görüntüyü beğenmedim demeyin. Temanın yalnızca tasarımına değil yazımına bakın. Piyasada ki temalara bakın. Dönün siteye bakın. Sonra yorumlayın. He ben çok daha iyisini çizerim diyen varsa çizsin kodlasın geçen mesajımda da dediğim gibi.

Edit: Rankları zaten temaya bile dahil etmemelisin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Boş konuşmak yerine daha hoş görünümlü ve kaliteli bir tema yazın onu kullansınlar o zaman. Bence çok güzel 4 4lük eline sağlık Metoşum.
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şimdi şu ana sayfaya baktığımda çok karmaşık geliyor
pQ82Nh.png

Ben şunuda kabul ediyorum tema gerçekten şahane çok ince ayrıntılara sahip fakat dizilim ve renk konusunda bence çok yanlış yapılmış. Ben demoyu ilk gördüğümde çok şahane bir şey olacağını düşünmüştüm ana sayfa dizilimlerini görünce bu fikrimden vazgeçtim. Evet rankları temaya dahil etmek yanlışlıkmış. Kimler çevrimiçideki renk sorunudu halledilirse süper olur.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-02-2017 Saat: 00:29)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şimdi şu ana sayfaya baktığımda çok karmaşık geliyor
pQ82Nh.png

Ben şunuda kabul ediyorum tema gerçekten şahane çok ince ayrıntılara sahip fakat dizilim ve renk konusunda bence çok yanlış yapılmış. Ben demoyu ilk gördüğümde çok şahane bir şey olacağını düşünmüştüm ana sayfa dizilimlerini görünce bu fikrimden vazgeçtim. Evet rankları temaya dahil etmek yanlışlıkmış. Kimler çevrimiçideki renk sorunudu halledilirse süper olur.

Senin göz zevkin geride kalmış Murat o zaman. Genel olarak gayet güzel bir tema. Kullanıcı paneli menüsü normal olsaydı iyi olurdu, iki saat istediğim şeyi arıyorum orada. Her neyse kusurlarını söyledikçe biz suçlu oluyoruz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tema göz felan yormuyor nereden çıkardınız gayet yumuşak renkler var.Bu arada ben yazıları okurken üstünü işaretleme selectleme tikim var selection rengini black felan yapabilirsiniz bu rengi değişikk
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tema Son Derece Kullanışlı Sadece Mobilde Genel Bakışta İsimler Gözükmüyor Tek Sorun O Baska Bir Yanı Yok Tam desteğe Uygun bir tema kullanışlı ve insanlarin dikkatini çekecek bir tema son derece profesyonel düzeyde yapılmış bir tema.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Destek forumuna siyah altyapılı tema beklemiyordunuz herhalde. Kimler çevrimiçi kısımlarının rengi beyaz olsaymış bazı üye grupları okunmuyor, onun dışında zaten tema değişmek ile hiçbir şey düzelmez
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-02-2017 Saat: 13:27)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Destek forumuna siyah altyapılı tema beklemiyordunuz herhalde. Kimler çevrimiçi kısımlarının rengi beyaz olsaymış bazı üye grupları okunmuyor, onun dışında zaten tema değişmek ile hiçbir şey düzelmez

ben siyah olsun demedim konuyu herkes doğru okuyor demi bide size tek demiyorum yani görüş belirtiyoruz tepki mi görücez anlamadım saygılı olun lütfen beğenmeyene bile saygı duymak zorundasınız.
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mobilde ü , ğ , ş , ç bir kaç kelime daha var görünmüyor bende sadece kare kutu şeklinde görünüyor .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping